witryna asensio w-1 jasny popiel stelaż czarny
Nr kat. 100620765
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| System meblowy: | Asensio |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Jasny popiel |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Kolor frontu: | Jasny popiel |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Jasny popiel |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| System meblowy: | Asensio |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Jasny popiel |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Kolor frontu: | Jasny popiel |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Jasny popiel |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna asensio w-1 jasny popiel stelaż czarny
Nr kat. 100620765
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





