witryna angus czarny mat / transparentny / antracyt
Nr kat. 100496077
opis produktu
Witryna Angus czarny mat / transparentny / antracyt to model stworzony z myślą o współczesnym minimalizmie oraz ponadczasowej palecie barw. Prezentowany mebel do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu oraz przedpokoju doskonale dopełni wnętrze utrzymane w stylu eklektycznym, japandi, loft i nowoczesnym. Witryna w kolorze czerni i antracytu powstała z niezawodnego metalu, płyty laminowanej oraz szkła hartowanego. Transparentne przeszklenie, jak również minimalistyczna linia nóg, nadaje konstrukcji optyczną lekkość. Produkt wyposażony został w pojedynczą szufladę, podwójne drzwi o uchylnym systemie otwierania, a także trzy półki, które pozwalają wyeksponować dekoracje, zdjęcia, zastawę stołową, książki czy pamiątki. Wymiary witryny Angus wynoszą 75 cm szerokości, 152 cm wysokości oraz 37.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| Rodzaj: | Niskie |
| Kolor: | Przezroczyste |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta wiórowa laminowana |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 152 cm |
| Głębokość: | 37.5 cm |
| Kolor frontu: | Transparentny / czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Witryna Angus czarny mat / transparentny / antracyt to model stworzony z myślą o współczesnym minimalizmie oraz ponadczasowej palecie barw. Prezentowany mebel do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu oraz przedpokoju doskonale dopełni wnętrze utrzymane w stylu eklektycznym, japandi, loft i nowoczesnym. Witryna w kolorze czerni i antracytu powstała z niezawodnego metalu, płyty laminowanej oraz szkła hartowanego. Transparentne przeszklenie, jak również minimalistyczna linia nóg, nadaje konstrukcji optyczną lekkość. Produkt wyposażony został w pojedynczą szufladę, podwójne drzwi o uchylnym systemie otwierania, a także trzy półki, które pozwalają wyeksponować dekoracje, zdjęcia, zastawę stołową, książki czy pamiątki. Wymiary witryny Angus wynoszą 75 cm szerokości, 152 cm wysokości oraz 37.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| Rodzaj: | Niskie |
| Kolor: | Przezroczyste |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta wiórowa laminowana |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 152 cm |
| Głębokość: | 37.5 cm |
| Kolor frontu: | Transparentny / czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna angus czarny mat / transparentny / antracyt
Nr kat. 100496077
Wybrane dla Ciebie












