witryna amino 1d1w dąb wotan / czarny
Nr kat. 100616413
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| System meblowy: | Amino |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Dąb wotan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb Wotan / czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| System meblowy: | Amino |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Dąb wotan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb Wotan / czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna amino 1d1w dąb wotan / czarny
Nr kat. 100616413
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







