wieszak łazienkowy na ręcznik deante jasmin nero adj_n621
Nr kat. 100417893
opis produktu
Ten praktyczny element wyposażenia łazienki, pomimo swojej niezaprzeczalnej użyteczności, nie rezygnuje z estetyki. Reling naszego wieszaka na ręczniki ma długość 580 mm, co gwarantuje wystarczająco dużo miejsca nawet dla największych ręczników. Kąpielowy rytuał stanie się jeszcze przyjemniejszy, gdy zawsze będziesz mieć swój ulubiony ręcznik pod ręką. Wykończony w matowej czerni, wieszak na ręczniki Jasmin tworzy wyraźny, stylowy akcent, który podkreśli charakter każdego wnętrza. Oprócz stylowego wyglądu wieszak Jasmin jest również niezwykle wytrzymały. Wykonany ze szlachetnej stali, charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję. To gwarancja, że nasz produkt będzie służył Ci przez wiele lat, nie tracąc swojego pierwotnego uroku. Dodatkowym atutem jest łatwość montażu. Dzięki ukrytym elementom montażowym wieszak Jasmin wygląda niezwykle elegancko i nie zaburza harmonii Twojego wnętrza. Z nami zadbasz o każdy detal swojej łazienki.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
| Kolekcja: | Jasmin |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Wysokość: | 5 cm |
| Szerokość: | 65 cm |
| Głębokość: | 7 cm |
| Symbol producenta: | ADJ_N621 |
| Waga brutto: | 0.710 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Ten praktyczny element wyposażenia łazienki, pomimo swojej niezaprzeczalnej użyteczności, nie rezygnuje z estetyki. Reling naszego wieszaka na ręczniki ma długość 580 mm, co gwarantuje wystarczająco dużo miejsca nawet dla największych ręczników. Kąpielowy rytuał stanie się jeszcze przyjemniejszy, gdy zawsze będziesz mieć swój ulubiony ręcznik pod ręką. Wykończony w matowej czerni, wieszak na ręczniki Jasmin tworzy wyraźny, stylowy akcent, który podkreśli charakter każdego wnętrza. Oprócz stylowego wyglądu wieszak Jasmin jest również niezwykle wytrzymały. Wykonany ze szlachetnej stali, charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję. To gwarancja, że nasz produkt będzie służył Ci przez wiele lat, nie tracąc swojego pierwotnego uroku. Dodatkowym atutem jest łatwość montażu. Dzięki ukrytym elementom montażowym wieszak Jasmin wygląda niezwykle elegancko i nie zaburza harmonii Twojego wnętrza. Z nami zadbasz o każdy detal swojej łazienki.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
| Kolekcja: | Jasmin |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Wysokość: | 5 cm |
| Szerokość: | 65 cm |
| Głębokość: | 7 cm |
| Symbol producenta: | ADJ_N621 |
| Waga brutto: | 0.710 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wieszak łazienkowy na ręcznik deante jasmin nero adj_n621
Nr kat. 100417893
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





