wanna wolnostojąca polimat uzo 160x80 cm owalna stylowy grafit syfon i przelew czarny mat
Nr kat. 100561779
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 160 cm |
| Kolekcja: | uzo |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Kolor syfonu: | Czarny mat |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 59 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 215 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Kod producenta: | 00437+00242 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 160 cm |
| Kolekcja: | uzo |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Kolor syfonu: | Czarny mat |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 59 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 215 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Kod producenta: | 00437+00242 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna wolnostojąca polimat uzo 160x80 cm owalna stylowy grafit syfon i przelew czarny mat
Nr kat. 100561779
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




