wanna wolnostojąca besco xara 160x75 cm owalna żywica syntetyczna czerwona maskownica czarny mat wax-160-erb
Nr kat. 100463156




opis produktu

Mexa: 170 cm x 78 cm
Axya: 180 cm x 80 cm
Szczegóły Produktu
| Marka: | Besco |
|---|---|
| Kolekcja: | Xara |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 160 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 300 L |
| Kod producenta: | WAX-160-ERB |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Żywica syntetyczna |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 139 kg |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu

Mexa: 170 cm x 78 cm
Axya: 180 cm x 80 cm
Szczegóły Produktu
| Marka: | Besco |
|---|---|
| Kolekcja: | Xara |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 160 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 300 L |
| Kod producenta: | WAX-160-ERB |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Żywica syntetyczna |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 139 kg |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna wolnostojąca besco xara 160x75 cm owalna żywica syntetyczna czerwona maskownica czarny mat wax-160-erb
Nr kat. 100463156
Cena katalogowa: 15 375 zł/szt
Kolor syfonu:
Czarny1 szt.
Cena katalogowa: 15 375 zł/szt
Kolor syfonu:
Czarny1 szt.
opis produktu

Mexa: 170 cm x 78 cm
Axya: 180 cm x 80 cm
Szczegóły Produktu
| Marka: | Besco |
|---|---|
| Kolekcja: | Xara |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 160 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 300 L |
| Kod producenta: | WAX-160-ERB |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Żywica syntetyczna |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 139 kg |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


