wanna do zabudowy besco talia 170x75 cm prostokątna biały połysk wat-170-pk
Nr kat. 100190696

opis produktu
Wanny prostokątne najlepiej „czują się” w przestronnych łazienkach i pokojach kąpielowych. Oczywiście, ich montaż możliwy jest także pod ścianą, jako „narożniki” dzięki prostemu kątowi. Ale to odsunięte od ściany prezentują się najefektowniej. Powyższy model wanny prostokątnej Besco Italia o wymiarach 170x75x41 cm posiada aż 10-letnią gwarancję. Wykonany został z akrylowego tworzywa, którego przyjemna powierzchnia zwiększa komfort kąpieli. Wanny akrylowe wykazują właściwości termoizolacyjne, antybakteryjne, a ponadto zachowują trwałość nawet na skutek upadku ciężkich przedmiotów.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | talia |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Długość dna wanny: | 122.000 |
| Szerokość dna wanny: | 44.000 |
| Pojemność wanny: | 190 L |
| Kod producenta: | WAT-170-PK |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Wanny prostokątne najlepiej „czują się” w przestronnych łazienkach i pokojach kąpielowych. Oczywiście, ich montaż możliwy jest także pod ścianą, jako „narożniki” dzięki prostemu kątowi. Ale to odsunięte od ściany prezentują się najefektowniej. Powyższy model wanny prostokątnej Besco Italia o wymiarach 170x75x41 cm posiada aż 10-letnią gwarancję. Wykonany został z akrylowego tworzywa, którego przyjemna powierzchnia zwiększa komfort kąpieli. Wanny akrylowe wykazują właściwości termoizolacyjne, antybakteryjne, a ponadto zachowują trwałość nawet na skutek upadku ciężkich przedmiotów.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | talia |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Długość dna wanny: | 122.000 |
| Szerokość dna wanny: | 44.000 |
| Pojemność wanny: | 190 L |
| Kod producenta: | WAT-170-PK |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna do zabudowy besco talia 170x75 cm prostokątna biały połysk wat-170-pk
Nr kat. 100190696
Cena katalogowa: 1 279,20 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Wanny prostokątne najlepiej „czują się” w przestronnych łazienkach i pokojach kąpielowych. Oczywiście, ich montaż możliwy jest także pod ścianą, jako „narożniki” dzięki prostemu kątowi. Ale to odsunięte od ściany prezentują się najefektowniej. Powyższy model wanny prostokątnej Besco Italia o wymiarach 170x75x41 cm posiada aż 10-letnią gwarancję. Wykonany został z akrylowego tworzywa, którego przyjemna powierzchnia zwiększa komfort kąpieli. Wanny akrylowe wykazują właściwości termoizolacyjne, antybakteryjne, a ponadto zachowują trwałość nawet na skutek upadku ciężkich przedmiotów.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | talia |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Długość dna wanny: | 122.000 |
| Szerokość dna wanny: | 44.000 |
| Pojemność wanny: | 190 L |
| Kod producenta: | WAT-170-PK |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


