wanna do zabudowy besco talia 160x75 cm prostokątna biały połysk wat-160-pk
Nr kat. 100257850

opis produktu
Uniwersalna wanna prostokątna 160x75 Besco Talia Wat-160-Pk to model skierowany do nowoczesnych, jak również tradycyjnych łazienek. Dostępna w wielu rozmiarach, wanna prostokątna mierzy 160 cm długości, 75 cm szerokości, 56 cm wysokości oraz 42 cm głębokości. Model o pojemności 175 litrów posiada boczny odpływ. Ponadto wanna przeznaczona pod zabudowę dostępną w sklepie Komfort wykonana została z niezawodnego akrylu. Powierzchnia wanny akrylowej jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, przyjemna w użytkowaniu, tłumi dźwięki oraz stanowi termoizolację.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | talia |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 160 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Długość dna wanny: | 110.000 |
| Szerokość dna wanny: | 44.000 |
| Pojemność wanny: | 175 L |
| Kod producenta: | WAT-160-PK |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Uniwersalna wanna prostokątna 160x75 Besco Talia Wat-160-Pk to model skierowany do nowoczesnych, jak również tradycyjnych łazienek. Dostępna w wielu rozmiarach, wanna prostokątna mierzy 160 cm długości, 75 cm szerokości, 56 cm wysokości oraz 42 cm głębokości. Model o pojemności 175 litrów posiada boczny odpływ. Ponadto wanna przeznaczona pod zabudowę dostępną w sklepie Komfort wykonana została z niezawodnego akrylu. Powierzchnia wanny akrylowej jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, przyjemna w użytkowaniu, tłumi dźwięki oraz stanowi termoizolację.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | talia |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 160 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Długość dna wanny: | 110.000 |
| Szerokość dna wanny: | 44.000 |
| Pojemność wanny: | 175 L |
| Kod producenta: | WAT-160-PK |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna do zabudowy besco talia 160x75 cm prostokątna biały połysk wat-160-pk
Nr kat. 100257850
Cena katalogowa: 1 230 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Uniwersalna wanna prostokątna 160x75 Besco Talia Wat-160-Pk to model skierowany do nowoczesnych, jak również tradycyjnych łazienek. Dostępna w wielu rozmiarach, wanna prostokątna mierzy 160 cm długości, 75 cm szerokości, 56 cm wysokości oraz 42 cm głębokości. Model o pojemności 175 litrów posiada boczny odpływ. Ponadto wanna przeznaczona pod zabudowę dostępną w sklepie Komfort wykonana została z niezawodnego akrylu. Powierzchnia wanny akrylowej jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, przyjemna w użytkowaniu, tłumi dźwięki oraz stanowi termoizolację.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | talia |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 160 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Długość dna wanny: | 110.000 |
| Szerokość dna wanny: | 44.000 |
| Pojemność wanny: | 175 L |
| Kod producenta: | WAT-160-PK |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


