wanna do zabudowy besco talia 120x70 cm prostokątna biały połysk wat-120-pk
Nr kat. 100181077

opis produktu
Nieskazitelnie biała i gładka powierzchnia przez wiele lat to zasługa akrylu, który pokrywa wanny prostokątne Besco Talia. To tworzywo sztuczne jest łatwe w utrzymaniu, wykazuje właściwości antybakteryjne, nie rysuje się i nie żółknie. Nie ma także mowy o „uszczerbku” na skutek upadku ciężkiego przedmiotu. Prezentowane wanny prostokątne o wymiarze 120x70 cm zajmują stosunkowo niewiele miejsca, a ich głębokość 40 cm pozwala na bezpieczne wejście, także dzieci i osób starszych. Sam kształt produktu jest uniwersalny, dlatego sprawdzi się w klasycznych oraz nowoczesnych łazienkach.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | talia |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 120 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Długość dna wanny: | 80.000 |
| Szerokość dna wanny: | 38.000 |
| Pojemność wanny: | 120 L |
| Kod producenta: | WAT-120-PK |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Nieskazitelnie biała i gładka powierzchnia przez wiele lat to zasługa akrylu, który pokrywa wanny prostokątne Besco Talia. To tworzywo sztuczne jest łatwe w utrzymaniu, wykazuje właściwości antybakteryjne, nie rysuje się i nie żółknie. Nie ma także mowy o „uszczerbku” na skutek upadku ciężkiego przedmiotu. Prezentowane wanny prostokątne o wymiarze 120x70 cm zajmują stosunkowo niewiele miejsca, a ich głębokość 40 cm pozwala na bezpieczne wejście, także dzieci i osób starszych. Sam kształt produktu jest uniwersalny, dlatego sprawdzi się w klasycznych oraz nowoczesnych łazienkach.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | talia |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 120 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Długość dna wanny: | 80.000 |
| Szerokość dna wanny: | 38.000 |
| Pojemność wanny: | 120 L |
| Kod producenta: | WAT-120-PK |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna do zabudowy besco talia 120x70 cm prostokątna biały połysk wat-120-pk
Nr kat. 100181077
Cena katalogowa: 750,30 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Nieskazitelnie biała i gładka powierzchnia przez wiele lat to zasługa akrylu, który pokrywa wanny prostokątne Besco Talia. To tworzywo sztuczne jest łatwe w utrzymaniu, wykazuje właściwości antybakteryjne, nie rysuje się i nie żółknie. Nie ma także mowy o „uszczerbku” na skutek upadku ciężkiego przedmiotu. Prezentowane wanny prostokątne o wymiarze 120x70 cm zajmują stosunkowo niewiele miejsca, a ich głębokość 40 cm pozwala na bezpieczne wejście, także dzieci i osób starszych. Sam kształt produktu jest uniwersalny, dlatego sprawdzi się w klasycznych oraz nowoczesnych łazienkach.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | talia |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 120 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Długość dna wanny: | 80.000 |
| Szerokość dna wanny: | 38.000 |
| Pojemność wanny: | 120 L |
| Kod producenta: | WAT-120-PK |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


