umywalka ścienna uptrend avo 29x42 cm owalna prawa biały połysk tr4519
Nr kat. 100477235
opis produktu
Umywalka ścienna Uptrend Avo 29x42 cm owalna prawa biały połysk tr4519 to propozycja, która wniesie do łazienki i toalety funkcjonalność oraz estetyczne wykończenie strefy umywalkowej. Produkt marki Uptrend posiada owalny kształt, którego łagodne linie tworzą komfortową w użytkowaniu formę. Biała umywalka ścienna została wyposażona w prawostronny otwór przeznaczony do montażu baterii. Model z korkiem w zestawie wykonany został z ceramiki, dzięki czemu zapewnia nieskazitelny wygląd powierzchni przy minimalnym stopniu pielęgnacji. Umywalka łazienkowa odporna na odbarwienia, odpryski, zarysowania i pęknięcia objęta jest 10-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ścienne |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | avo |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Głębokość : | 29 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Cechy szczególne: | Wykończenie w połysku |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | TR4519 |
| Waga brutto: | 8 kg |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Umywalka ścienna Uptrend Avo 29x42 cm owalna prawa biały połysk tr4519 to propozycja, która wniesie do łazienki i toalety funkcjonalność oraz estetyczne wykończenie strefy umywalkowej. Produkt marki Uptrend posiada owalny kształt, którego łagodne linie tworzą komfortową w użytkowaniu formę. Biała umywalka ścienna została wyposażona w prawostronny otwór przeznaczony do montażu baterii. Model z korkiem w zestawie wykonany został z ceramiki, dzięki czemu zapewnia nieskazitelny wygląd powierzchni przy minimalnym stopniu pielęgnacji. Umywalka łazienkowa odporna na odbarwienia, odpryski, zarysowania i pęknięcia objęta jest 10-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ścienne |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | avo |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Głębokość : | 29 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Cechy szczególne: | Wykończenie w połysku |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | TR4519 |
| Waga brutto: | 8 kg |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka ścienna uptrend avo 29x42 cm owalna prawa biały połysk tr4519
Nr kat. 100477235
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie


