umywalka ścienna uptrend amigo 40x57 cm owalna biały połysk tr40152
Nr kat. 100477228
opis produktu
Umywalka ścienna Uptrend Amigo 40x57 cm owalna biały połysk tr40152 to funkcjonalna i ponadczasowa propozycja umywalki owalnej, której obła linia oraz biała kolorystyka nadają łagodny charakter. Prezentowany model przeznaczony do montażu przyściennego doskonale sprawdzi się w niedużych łazienkach oraz toaletach bez konieczności montowania szafki podumywalkowej. Umywalka łazienkowa Amigo producenta Uptrend posiada połyskujące wykończenie powierzchni. Wymiary powyższego modelu sięgają 56 cm szerokości, 40 cm głębokości oraz 13 cm wysokości. Umywalka z otworem na baterię objęta jest 10-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ścienne |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | amigo |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 12.7 cm |
| Głębokość : | 40 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Cechy szczególne: | Wykończenie w połysku |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | TR40152 |
| Waga brutto: | 12 kg |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Umywalka ścienna Uptrend Amigo 40x57 cm owalna biały połysk tr40152 to funkcjonalna i ponadczasowa propozycja umywalki owalnej, której obła linia oraz biała kolorystyka nadają łagodny charakter. Prezentowany model przeznaczony do montażu przyściennego doskonale sprawdzi się w niedużych łazienkach oraz toaletach bez konieczności montowania szafki podumywalkowej. Umywalka łazienkowa Amigo producenta Uptrend posiada połyskujące wykończenie powierzchni. Wymiary powyższego modelu sięgają 56 cm szerokości, 40 cm głębokości oraz 13 cm wysokości. Umywalka z otworem na baterię objęta jest 10-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ścienne |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | amigo |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 12.7 cm |
| Głębokość : | 40 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Cechy szczególne: | Wykończenie w połysku |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | TR40152 |
| Waga brutto: | 12 kg |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka ścienna uptrend amigo 40x57 cm owalna biały połysk tr40152
Nr kat. 100477228
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie


