umywalka nablatowa excellent ronity 51x38 cm owalna biały połysk ceac.2901.500.wh
Nr kat. 100354429



opis produktu
Elegancka i praktyczna UMYWALKA NABLATOWA 50 EXCELLENT RONITY jest rodzajem umywalki montowanej na blacie, która zapewni funkcjonalną strefę umywalkową w łazience. Wyposażona jest w owalną misę z cienkim rantem, zintegrowaną półką oraz z otworem na baterię. Wykończona jest w białym kolorze i została wykonana z ceramiki, którą charakteryzuje duża trwałość i wytrzymałość. Wyróżnia się zwiększoną odpornością na zarysowania oraz ścieranie i jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Wymiary UMYWALKI NABLATOWEJ 50 EXCELLENT RONITY wynoszą – szerokość 50.5 cm, głębokość 38 cm oraz wysokość 12 cm. Produkt objęty jest pięcioletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | ronity |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Cienki Rant: | Tak |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 50.5 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Głębokość : | 38 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Cechy szczególne: | Cienki rant |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | CEAC.2901.500.WH |
| Waga brutto: | 11 kg |
| Outlet: | Tak |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Elegancka i praktyczna UMYWALKA NABLATOWA 50 EXCELLENT RONITY jest rodzajem umywalki montowanej na blacie, która zapewni funkcjonalną strefę umywalkową w łazience. Wyposażona jest w owalną misę z cienkim rantem, zintegrowaną półką oraz z otworem na baterię. Wykończona jest w białym kolorze i została wykonana z ceramiki, którą charakteryzuje duża trwałość i wytrzymałość. Wyróżnia się zwiększoną odpornością na zarysowania oraz ścieranie i jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Wymiary UMYWALKI NABLATOWEJ 50 EXCELLENT RONITY wynoszą – szerokość 50.5 cm, głębokość 38 cm oraz wysokość 12 cm. Produkt objęty jest pięcioletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | ronity |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Cienki Rant: | Tak |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 50.5 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Głębokość : | 38 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Cechy szczególne: | Cienki rant |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | CEAC.2901.500.WH |
| Waga brutto: | 11 kg |
| Outlet: | Tak |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka nablatowa excellent ronity 51x38 cm owalna biały połysk ceac.2901.500.wh
Nr kat. 100354429
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Elegancka i praktyczna UMYWALKA NABLATOWA 50 EXCELLENT RONITY jest rodzajem umywalki montowanej na blacie, która zapewni funkcjonalną strefę umywalkową w łazience. Wyposażona jest w owalną misę z cienkim rantem, zintegrowaną półką oraz z otworem na baterię. Wykończona jest w białym kolorze i została wykonana z ceramiki, którą charakteryzuje duża trwałość i wytrzymałość. Wyróżnia się zwiększoną odpornością na zarysowania oraz ścieranie i jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Wymiary UMYWALKI NABLATOWEJ 50 EXCELLENT RONITY wynoszą – szerokość 50.5 cm, głębokość 38 cm oraz wysokość 12 cm. Produkt objęty jest pięcioletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | ronity |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Cienki Rant: | Tak |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 50.5 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Głębokość : | 38 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Cechy szczególne: | Cienki rant |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | CEAC.2901.500.WH |
| Waga brutto: | 11 kg |
| Outlet: | Tak |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


