uchwyt szafki łazienkowej 50 elita moody
Nr kat. 100329636
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Moody |
| Szerokość: | 49.7 cm |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Symbol producenta: | 168845 |
| Waga brutto: | 0.420 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Moody |
| Szerokość: | 49.7 cm |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Symbol producenta: | 168845 |
| Waga brutto: | 0.420 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
uchwyt szafki łazienkowej 50 elita moody
Nr kat. 100329636
Zobacz inne z kolekcji




