uchwyt szafki łazienkowej 36,9 elita barcelona
Nr kat. 100298570
opis produktu
UCHWYT SZAFKI ŁAZIENKOWEJ 36,9 ELITA BARCELONA jest minimalistycznym uchwytem meblowym. To znakomite rozwiązanie do szafek z kolekcji Barcelona. UCHWYT SZAFKI ŁAZIENKOWEJ 36,9 ELITA BARCELONA prezentuje się efektownie oraz zapewnia jakość, wygodę i komfort codziennego użytkowania. UCHWYT SZAFKI ŁAZIENKOWEJ 36,9 ELITA BARCELONA został wykonany z metalu. Wyróżnia się trwałością i wytrzymałością na mechaniczne uszkodzenia. Jest wykończony w czarnym kolorze. Jego wymiary wynoszą – wysokość 1.2 cm, szerokość 36.9 cm oraz głębokość 3 cm. Komplet zawiera dwie sztuki. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Barcelona |
| Szerokość: | 36.9 cm |
| Wysokość: | 1.2 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Symbol producenta: | 167177 |
| Waga brutto: | 0.450 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
UCHWYT SZAFKI ŁAZIENKOWEJ 36,9 ELITA BARCELONA jest minimalistycznym uchwytem meblowym. To znakomite rozwiązanie do szafek z kolekcji Barcelona. UCHWYT SZAFKI ŁAZIENKOWEJ 36,9 ELITA BARCELONA prezentuje się efektownie oraz zapewnia jakość, wygodę i komfort codziennego użytkowania. UCHWYT SZAFKI ŁAZIENKOWEJ 36,9 ELITA BARCELONA został wykonany z metalu. Wyróżnia się trwałością i wytrzymałością na mechaniczne uszkodzenia. Jest wykończony w czarnym kolorze. Jego wymiary wynoszą – wysokość 1.2 cm, szerokość 36.9 cm oraz głębokość 3 cm. Komplet zawiera dwie sztuki. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Barcelona |
| Szerokość: | 36.9 cm |
| Wysokość: | 1.2 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Symbol producenta: | 167177 |
| Waga brutto: | 0.450 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
uchwyt szafki łazienkowej 36,9 elita barcelona
Nr kat. 100298570
Zobacz inne z kolekcji




