uchwyt do szafki łazienkowej oristo etna uni 20 cm biały mat or52-a-u-20-2
Nr kat. 100430500
opis produktu
Elegancki Uchwyt Szafki Łazienkowej 20 Oristo Etna to idealny dodatek do łazienki, który zapewnia wyjątkowy wygląd i trwałość. Wykonany z aluminium, jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Został wykończony w matowej bieli. Jego wymiary to 1.60 cm wysokości, 20 cm szerokości i 3 cm głębokości. Uchwyt jest częścią kolekcji Etna uni i objęty jest 5-letnią gwarancją producenta. Dostępny jest w różnych kolorach oraz rozmiarach, dlatego w prosty sposób dopasujesz go do swojego wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | etna |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor: | Biały |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | OR52-A-U-20-2 |
| Waga brutto: | 2 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Elegancki Uchwyt Szafki Łazienkowej 20 Oristo Etna to idealny dodatek do łazienki, który zapewnia wyjątkowy wygląd i trwałość. Wykonany z aluminium, jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Został wykończony w matowej bieli. Jego wymiary to 1.60 cm wysokości, 20 cm szerokości i 3 cm głębokości. Uchwyt jest częścią kolekcji Etna uni i objęty jest 5-letnią gwarancją producenta. Dostępny jest w różnych kolorach oraz rozmiarach, dlatego w prosty sposób dopasujesz go do swojego wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | etna |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor: | Biały |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | OR52-A-U-20-2 |
| Waga brutto: | 2 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
uchwyt do szafki łazienkowej oristo etna uni 20 cm biały mat or52-a-u-20-2
Nr kat. 100430500
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



