uchwyt do szafki łazienkowej roca roma 26 cm 1 sztuka czarny a817028485
Nr kat. 100570253
opis produktu
Uchwyt do szafki łazienkowej Roca Roma 26 cm 1 sztuka czarny a817028485 to produkt wykonany z aluminium, który gwarantuje wytrzymałość, odporność na trwałe zabrudzenia oraz wilgoć. Powyższy uchwyt producenta Roca posiada czarny odcień oraz matowe wykończenie powierzchni. Ciemna kolorystyka doskonale podkreśla minimalistyczny kształt akcesoria łazienkowego, który dedykowany jest między innymi aranżacjom nowoczesnym, loft oraz skandynawskim. Geometryczna linia o wyraźnie zaakcentowanych brzegach zapewni szafkom łazienkowym surowe wykończenie. Uchwyt z kolekcji Roma mierzy 26 cm szerokości, 3 cm głębokości oraz 0,8 cm wysokości. Oferta dotyczy jednej sztuki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | roma |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 0.8 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Symbol producenta: | A817028485 |
| Waga brutto: | 0.160 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Uchwyt do szafki łazienkowej Roca Roma 26 cm 1 sztuka czarny a817028485 to produkt wykonany z aluminium, który gwarantuje wytrzymałość, odporność na trwałe zabrudzenia oraz wilgoć. Powyższy uchwyt producenta Roca posiada czarny odcień oraz matowe wykończenie powierzchni. Ciemna kolorystyka doskonale podkreśla minimalistyczny kształt akcesoria łazienkowego, który dedykowany jest między innymi aranżacjom nowoczesnym, loft oraz skandynawskim. Geometryczna linia o wyraźnie zaakcentowanych brzegach zapewni szafkom łazienkowym surowe wykończenie. Uchwyt z kolekcji Roma mierzy 26 cm szerokości, 3 cm głębokości oraz 0,8 cm wysokości. Oferta dotyczy jednej sztuki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | roma |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 0.8 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Symbol producenta: | A817028485 |
| Waga brutto: | 0.160 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
uchwyt do szafki łazienkowej roca roma 26 cm 1 sztuka czarny a817028485
Nr kat. 100570253
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



