uchwyt do szafki łazienkowej roca kwadro plus 16 cm 1 sztuka chrom połysk a817029339
Nr kat. 100570291
opis produktu
Uchwyt do szafki łazienkowej Roca Kwadro Plus 16 cm 1 sztuka chrom połysk a817029339 to aluminiowy model, który doskonale sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych. Minimalistyczny uchwyt łazienkowy charakteryzuje się prostą linią oraz chromowanym odcieniem o połyskującym wykończeniu powierzchni. Produkt dedykowany jest meblom łazienkowy Roca z kolekcji Kwadro, która dostępna jest w ofercie sklepu Komfort. Aluminiowe akcesoria łazienkowe wyróżniają się trwałością, odpornością na wilgoć, zarysowania, trwałe zabrudzenia oraz odpryski. Powyższa oferta dotyczy pojedynczego uchwytu łazienkowego o wymiarach sięgających 16 cm szerokości, 1.2 cm wysokości oraz 2 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | kwadro |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 1.2 cm |
| Głębokość: | 2 cm |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | A817029339 |
| Waga brutto: | 0.070 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Uchwyt do szafki łazienkowej Roca Kwadro Plus 16 cm 1 sztuka chrom połysk a817029339 to aluminiowy model, który doskonale sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych. Minimalistyczny uchwyt łazienkowy charakteryzuje się prostą linią oraz chromowanym odcieniem o połyskującym wykończeniu powierzchni. Produkt dedykowany jest meblom łazienkowy Roca z kolekcji Kwadro, która dostępna jest w ofercie sklepu Komfort. Aluminiowe akcesoria łazienkowe wyróżniają się trwałością, odpornością na wilgoć, zarysowania, trwałe zabrudzenia oraz odpryski. Powyższa oferta dotyczy pojedynczego uchwytu łazienkowego o wymiarach sięgających 16 cm szerokości, 1.2 cm wysokości oraz 2 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | kwadro |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 1.2 cm |
| Głębokość: | 2 cm |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | A817029339 |
| Waga brutto: | 0.070 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
uchwyt do szafki łazienkowej roca kwadro plus 16 cm 1 sztuka chrom połysk a817029339
Nr kat. 100570291
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



