szuflady zewnętrzne wysokie vesti 1d typ 87 jasne bardolino 5003058/dbsr
Nr kat. 100454846
opis produktu
Szuflada zewnętrzna wysoka Vesti 1D Typ 87 jasne bardolino 5003058/dbsr to harmonijne połączenie funkcjonalności i naturalnej estetyki, które doskonale odnajdzie się w przestrzeniach nowoczesnych, skandynawskich oraz inspirowanych naturą. Wykończona w dekorze dąb bardolino, zachwyca ciepłą barwą i subtelnym rysunkiem drewna, wprowadzając do wnętrza przytulność i równowagę. Model został wyposażony w cztery pojemne szuflady, które umożliwiają wygodne przechowywanie odzieży, tekstyliów lub akcesoriów. Dzięki zastosowaniu płyty foliowanej o grubości 12 mm oraz wytrzymałego obrzeża ABS, szuflada charakteryzuje się trwałością i odpornością na codzienne użytkowanie. System cichego domyku zapewnia łagodne i bezgłośne zamykanie, co przekłada się na większy komfort. Produkt ma wymiary 45,3 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 46,8 cm głębokości. Idealnie sprawdzi się w garderobie, sypialni, przedpokoju czy spiżarni, a montaż przeznaczony jest do samodzielnej realizacji.
Szafy
Meble
Szafy nowoczesne
Szafy do sypialni
Vesti
Szafy drewniane naturalne
Szafy do garderoby
Meble do sypialni
Akcesoria do szaf
Meble do garderoby
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
Do przedpokoju
Do sypialni
Do garderoby
Do sypialni
Do spiżarni
Do przedpokoju
Nowoczesny
Do garderoby
Drewniane naturalne
Do spiżarni
Vesti
Vesti
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria do szafy |
|---|---|
| System meblowy: | Vesti |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 45.3 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 46.8 cm |
| Kolor frontu: | Dąb bardolino |
| Kolor korpusu: | Bardolino |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 12 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szuflada zewnętrzna wysoka Vesti 1D Typ 87 jasne bardolino 5003058/dbsr to harmonijne połączenie funkcjonalności i naturalnej estetyki, które doskonale odnajdzie się w przestrzeniach nowoczesnych, skandynawskich oraz inspirowanych naturą. Wykończona w dekorze dąb bardolino, zachwyca ciepłą barwą i subtelnym rysunkiem drewna, wprowadzając do wnętrza przytulność i równowagę. Model został wyposażony w cztery pojemne szuflady, które umożliwiają wygodne przechowywanie odzieży, tekstyliów lub akcesoriów. Dzięki zastosowaniu płyty foliowanej o grubości 12 mm oraz wytrzymałego obrzeża ABS, szuflada charakteryzuje się trwałością i odpornością na codzienne użytkowanie. System cichego domyku zapewnia łagodne i bezgłośne zamykanie, co przekłada się na większy komfort. Produkt ma wymiary 45,3 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 46,8 cm głębokości. Idealnie sprawdzi się w garderobie, sypialni, przedpokoju czy spiżarni, a montaż przeznaczony jest do samodzielnej realizacji.
Szafy
Meble
Szafy nowoczesne
Szafy do sypialni
Vesti
Szafy drewniane naturalne
Szafy do garderoby
Meble do sypialni
Akcesoria do szaf
Meble do garderoby
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
Do przedpokoju
Do sypialni
Do garderoby
Do sypialni
Do spiżarni
Do przedpokoju
Nowoczesny
Do garderoby
Drewniane naturalne
Do spiżarni
Vesti
Vesti
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria do szafy |
|---|---|
| System meblowy: | Vesti |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 45.3 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 46.8 cm |
| Kolor frontu: | Dąb bardolino |
| Kolor korpusu: | Bardolino |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 12 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szuflady zewnętrzne wysokie vesti 1d typ 87 jasne bardolino 5003058/dbsr
Nr kat. 100454846
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



