szczotka wc mocowana omnires modern project mosiądz szczotkowany mp60620bsb
Nr kat. 100454412
opis produktu
Szczotka Wc Mocowana Omnires Modern Project Mosiądz Szczotkowany Mp60620bsb dzięki solidnemu wykonaniu oraz estetycznemu wykończeniu stanowi praktyczny i stylowy dodatek do nowoczesnej łazienki. Produkt jest rodzajem szczotki toaletowej wiszącej, mocowanej do ściany, ułatwia utrzymanie toalety w czystości. Jej zaokrąglony pojemnik o podstawie koła został zrobiony z mrożonego szkła, natomiast rączka oraz uchwyt, wykonane z trwałego mosiądzu, mają odcień mosiądzu szczotkowanego, który dodaje pomieszczeniom subtelnej elegancji.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | Modern Project |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Mosiądz |
| Wysokość: | 34 cm |
| Szerokość: | 14 cm |
| Głębokość: | 12 cm |
| Symbol producenta: | MP60620BSB |
| Waga brutto: | 0.850 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie szczotkowane |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczotka Wc Mocowana Omnires Modern Project Mosiądz Szczotkowany Mp60620bsb dzięki solidnemu wykonaniu oraz estetycznemu wykończeniu stanowi praktyczny i stylowy dodatek do nowoczesnej łazienki. Produkt jest rodzajem szczotki toaletowej wiszącej, mocowanej do ściany, ułatwia utrzymanie toalety w czystości. Jej zaokrąglony pojemnik o podstawie koła został zrobiony z mrożonego szkła, natomiast rączka oraz uchwyt, wykonane z trwałego mosiądzu, mają odcień mosiądzu szczotkowanego, który dodaje pomieszczeniom subtelnej elegancji.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | Modern Project |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Mosiądz |
| Wysokość: | 34 cm |
| Szerokość: | 14 cm |
| Głębokość: | 12 cm |
| Symbol producenta: | MP60620BSB |
| Waga brutto: | 0.850 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie szczotkowane |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szczotka wc mocowana omnires modern project mosiądz szczotkowany mp60620bsb
Nr kat. 100454412
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



