szczotka wc stawiana deante round złoty szczotkowany adr_r712
Nr kat. 100440816
opis produktu
Elegancka szczotka WC z pojemnikiem w złotym, szczotkowanym wykończeniu pochodzi z kolekcji Round. Jej uniwersalny design doskonale wpisuje się w różne style łazienek. Dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej, gwarantuje długotrwałość użytkowania przez wiele sezonów.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria stawiane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Kolekcja: | Round |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Wysokość: | 40.7 cm |
| Szerokość: | 9.1 cm |
| Symbol producenta: | ADR_R712 |
| Waga brutto: | 0.910 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie szczotkowane |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Elegancka szczotka WC z pojemnikiem w złotym, szczotkowanym wykończeniu pochodzi z kolekcji Round. Jej uniwersalny design doskonale wpisuje się w różne style łazienek. Dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej, gwarantuje długotrwałość użytkowania przez wiele sezonów.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria stawiane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Kolekcja: | Round |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Wysokość: | 40.7 cm |
| Szerokość: | 9.1 cm |
| Symbol producenta: | ADR_R712 |
| Waga brutto: | 0.910 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie szczotkowane |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szczotka wc stawiana deante round złoty szczotkowany adr_r712
Nr kat. 100440816
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





