szafka na buty tallin kaszmir
Nr kat. 100599646
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka na buty |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: | Do przedpokoju |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Liczba półek otwartych: | 10 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 49 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Nowość: | Tak |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka na buty |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: | Do przedpokoju |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Liczba półek otwartych: | 10 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 49 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Nowość: | Tak |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka na buty tallin kaszmir
Nr kat. 100599646
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











