szafka na buty paula antracyt dąb artisan
Nr kat. 100500562
opis produktu
Szafka na buty Paula antracyt dąb Artisan to idealny mebel do przedpokoju oraz garderoby, który zapewnia funkcjonalność oraz styl zgodny ze współczesnymi tendencjami aranżacyjnymi. Powyższa szafka na buty prezentuje dwukolorową kompozycję, która przypadnie do gustu zarówno miłośnikom nowoczesnego oraz loftowego designu, jak również skandynawskiej i rustykalnej przytulności. Korpus mebla charakteryzuje się grafitowym odcieniem oraz gładkim wykończeniem powierzchni. Zaś front utrzymany w ciepłym odcieniu drewna zdobi wzór sęków i usłojenia, znakomicie odzwierciedlają naturalną strukturę dębu. Szafka na buty z drzwiami w ilości trzech sztuk zapewnia lekki i stabilny mechanizm otwierania. Model wykonany z płyty laminowanej mierzy 60 cm szerokości, 116 cm wysokości oraz 28 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka na buty |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 116 cm |
| Głębokość: | 28 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb artisan |
| Grubość płyty: | 16 mm |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka na buty Paula antracyt dąb Artisan to idealny mebel do przedpokoju oraz garderoby, który zapewnia funkcjonalność oraz styl zgodny ze współczesnymi tendencjami aranżacyjnymi. Powyższa szafka na buty prezentuje dwukolorową kompozycję, która przypadnie do gustu zarówno miłośnikom nowoczesnego oraz loftowego designu, jak również skandynawskiej i rustykalnej przytulności. Korpus mebla charakteryzuje się grafitowym odcieniem oraz gładkim wykończeniem powierzchni. Zaś front utrzymany w ciepłym odcieniu drewna zdobi wzór sęków i usłojenia, znakomicie odzwierciedlają naturalną strukturę dębu. Szafka na buty z drzwiami w ilości trzech sztuk zapewnia lekki i stabilny mechanizm otwierania. Model wykonany z płyty laminowanej mierzy 60 cm szerokości, 116 cm wysokości oraz 28 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka na buty |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 116 cm |
| Głębokość: | 28 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb artisan |
| Grubość płyty: | 16 mm |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka na buty paula antracyt dąb artisan
Nr kat. 100500562
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








