szafka na buty moon 02 2k biała
Nr kat. 100557429
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka na buty |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 93 cm |
| Głębokość: | 28 cm |
| Nowość: | Tak |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka na buty |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 93 cm |
| Głębokość: | 28 cm |
| Nowość: | Tak |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka na buty moon 02 2k biała
Nr kat. 100557429
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







