szafka łazienkowa z umywalką roca ravell 45 cm navy blue mat pdw a852448538
Nr kat. 100570325
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Roca Ravell 45 cm navy blue mat pdw a852448538 to kompaktowa propozycja w wersji slim, która doskonale sprawdzi się w mniejszych łazienkach oraz toaletach. Prezentowany zestaw tworzy estetyczny kontrast, łącząc białą umywalkę z granatową meblem łazienkowym. Model z pojedynczymi drzwiami uchylnymi wspiera system cichego domknięcia. Wnętrze mebla wypełniają dwie półki. Produkt występuje w komplecie z chromowanym uchwytem, który nadaje matowej powierzchni subtelny połysk. Wymiary prezentowanej szafki łazienkowej sięgają 45 cm szerokości, 61 cm wysokości oraz 30 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | ravell |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Kolor producenta: | Navy Blue |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 68 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor: | Niebieski |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Lewa |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A852448538 |
| Waga brutto: | 16.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Roca Ravell 45 cm navy blue mat pdw a852448538 to kompaktowa propozycja w wersji slim, która doskonale sprawdzi się w mniejszych łazienkach oraz toaletach. Prezentowany zestaw tworzy estetyczny kontrast, łącząc białą umywalkę z granatową meblem łazienkowym. Model z pojedynczymi drzwiami uchylnymi wspiera system cichego domknięcia. Wnętrze mebla wypełniają dwie półki. Produkt występuje w komplecie z chromowanym uchwytem, który nadaje matowej powierzchni subtelny połysk. Wymiary prezentowanej szafki łazienkowej sięgają 45 cm szerokości, 61 cm wysokości oraz 30 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | ravell |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Kolor producenta: | Navy Blue |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 68 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor: | Niebieski |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Lewa |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A852448538 |
| Waga brutto: | 16.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką roca ravell 45 cm navy blue mat pdw a852448538
Nr kat. 100570325
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







