szafka łazienkowa z umywalką roca ravell 45 cm dąb canela a852448808
Nr kat. 100570323
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Roca Ravell 45 cm dąb canela a852448808 to niewielkich rozmiarów komplet, który doskonale sprawdzi się przy ograniczonej przestrzeni. Mebel łazienkowy o wymiarach wynoszących 45 cm szerokości, 61 cm wysokości oraz 30 cm głębokości powstał z płyty laminowanej, gwarantując łatwość utrzymania czystej powierzchni. Jego ciepły i przytulny odcień brązu, jak również wzór perfekcyjnie imitujący strukturę dębu, zapewnią aranżacji naturalny styl. Powyższa szafka łazienkowa z umywalką posiada chromowane uchwyty, dwie półki wewnętrzne oraz pojedyncze drzwi uchylne z systemem cichego domknięcia. Produkt zmontowany i gotowy do podwieszenia objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | ravell |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Dąb Canela |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 68 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Lewa |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A852448808 |
| Waga brutto: | 16.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Roca Ravell 45 cm dąb canela a852448808 to niewielkich rozmiarów komplet, który doskonale sprawdzi się przy ograniczonej przestrzeni. Mebel łazienkowy o wymiarach wynoszących 45 cm szerokości, 61 cm wysokości oraz 30 cm głębokości powstał z płyty laminowanej, gwarantując łatwość utrzymania czystej powierzchni. Jego ciepły i przytulny odcień brązu, jak również wzór perfekcyjnie imitujący strukturę dębu, zapewnią aranżacji naturalny styl. Powyższa szafka łazienkowa z umywalką posiada chromowane uchwyty, dwie półki wewnętrzne oraz pojedyncze drzwi uchylne z systemem cichego domknięcia. Produkt zmontowany i gotowy do podwieszenia objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | ravell |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Dąb Canela |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 68 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Lewa |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A852448808 |
| Waga brutto: | 16.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką roca ravell 45 cm dąb canela a852448808
Nr kat. 100570323
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






