szafka łazienkowa z umywalką roca mini new 45 cm fume mat a852445539
Nr kat. 100570329
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Roca Mini New 45 cm fume mat a852445539 to mebel łazienkowy beżowy, który dedykowany jest aranżacjom nowoczesnym, minimalistycznym oraz utrzymanym w neutralnych kompozycjach kolorystycznych. Powyższa szafka łazienkowa z umywalką wyróżnia się kompaktową formą. Zajmuje niewiele przestrzeni, mierząc jedynie 45 cm szerokości, 57.5 cm wysokości oraz 25 cm głębokości. Produkt wyposażony w drzwi uchylne oraz dwie półki wewnętrzne posiada gładkie i matowe wykończenie, gwarantując łatwość pielęgnacji i utrzymania czystej powierzchni. Seria mebli łazienkowych Roca z kolekcji Mini New wykonana została z odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty laminowanej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | mini |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Kolor producenta: | Fume |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 57.5 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A852445539 |
| Waga brutto: | 15.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Roca Mini New 45 cm fume mat a852445539 to mebel łazienkowy beżowy, który dedykowany jest aranżacjom nowoczesnym, minimalistycznym oraz utrzymanym w neutralnych kompozycjach kolorystycznych. Powyższa szafka łazienkowa z umywalką wyróżnia się kompaktową formą. Zajmuje niewiele przestrzeni, mierząc jedynie 45 cm szerokości, 57.5 cm wysokości oraz 25 cm głębokości. Produkt wyposażony w drzwi uchylne oraz dwie półki wewnętrzne posiada gładkie i matowe wykończenie, gwarantując łatwość pielęgnacji i utrzymania czystej powierzchni. Seria mebli łazienkowych Roca z kolekcji Mini New wykonana została z odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty laminowanej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | mini |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Kolor producenta: | Fume |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 57.5 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A852445539 |
| Waga brutto: | 15.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką roca mini new 45 cm fume mat a852445539
Nr kat. 100570329
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







