szafka łazienkowa z umywalką roca mini new 45 cm dąb hamilton a852445464
Nr kat. 100570330





opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Roca Mini New 45 cm dąb hamilton a852445464 to produkt, którego minimalistyczna forma zyskuje wizualne ocieplenie dzięki drewnopodobnej strukturze. Prezentowaną szafkę łazienkową w przytulnym odcieniu brązu pokrywają charakterystyczne sęki i słoje, imitując strukturę dębu. Mebel łazienkowy Roca wyposażony został w pojedyncze drzwi uchylne oraz dwie półki wewnętrzne. Produkt odpowiedni do montażu podwieszanego, charakteryzuje się lekkością oraz kompaktową formą. Wymiary powyższego wariantu sięgają 45 cm szerokości, 57.5 cm wysokości oraz 25 cm głębokości. Meble łazienkowe Roca powstały z niezawodnej płyty laminowanej, która z łatwością pozwala utrzymać powierzchnię w nieskazitelnej czystości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | mini |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Dąb Canela |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 57.5 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A852445464 |
| Waga brutto: | 15.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Roca Mini New 45 cm dąb hamilton a852445464 to produkt, którego minimalistyczna forma zyskuje wizualne ocieplenie dzięki drewnopodobnej strukturze. Prezentowaną szafkę łazienkową w przytulnym odcieniu brązu pokrywają charakterystyczne sęki i słoje, imitując strukturę dębu. Mebel łazienkowy Roca wyposażony został w pojedyncze drzwi uchylne oraz dwie półki wewnętrzne. Produkt odpowiedni do montażu podwieszanego, charakteryzuje się lekkością oraz kompaktową formą. Wymiary powyższego wariantu sięgają 45 cm szerokości, 57.5 cm wysokości oraz 25 cm głębokości. Meble łazienkowe Roca powstały z niezawodnej płyty laminowanej, która z łatwością pozwala utrzymać powierzchnię w nieskazitelnej czystości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | mini |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Dąb Canela |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 57.5 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A852445464 |
| Waga brutto: | 15.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką roca mini new 45 cm dąb hamilton a852445464
Nr kat. 100570330
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Roca Mini New 45 cm dąb hamilton a852445464 to produkt, którego minimalistyczna forma zyskuje wizualne ocieplenie dzięki drewnopodobnej strukturze. Prezentowaną szafkę łazienkową w przytulnym odcieniu brązu pokrywają charakterystyczne sęki i słoje, imitując strukturę dębu. Mebel łazienkowy Roca wyposażony został w pojedyncze drzwi uchylne oraz dwie półki wewnętrzne. Produkt odpowiedni do montażu podwieszanego, charakteryzuje się lekkością oraz kompaktową formą. Wymiary powyższego wariantu sięgają 45 cm szerokości, 57.5 cm wysokości oraz 25 cm głębokości. Meble łazienkowe Roca powstały z niezawodnej płyty laminowanej, która z łatwością pozwala utrzymać powierzchnię w nieskazitelnej czystości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | mini |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Dąb Canela |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 57.5 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A852445464 |
| Waga brutto: | 15.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


