szafka łazienkowa z umywalką oristo siena 55 cm biały połysk or45-zd2d-55-1-l
Nr kat. 100304207



opis produktu
ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 55 ORISTO SIENA to funkcjonalny zestaw szafki z umywalką, który doskonale sprawdzi się w małej toalecie. Model o wymiarach 55 cm wysokości, 55 cm szerokości oraz 22 cm głębokości został wzbogacony o wygodny mechanizm „push to open”. Meble łazienkowe białe wykonane zostały z płyty MDF oraz płyty wiórowej. Powierzchnia szafki z umywalką posiada lakierowane wykończenie frontu i korpusu, dzięki czemu model zapewnia łatwość pielęgnacji oraz utrzymania nieskazitelnej czystości. Meble łazienkowe Oristo objęte są 5-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Kolekcja: | siena |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Lewa |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Mechanizm push to open |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Symbol producenta: | OR45-ZD2D-55-1-L |
| Waga brutto: | 19 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 55 ORISTO SIENA to funkcjonalny zestaw szafki z umywalką, który doskonale sprawdzi się w małej toalecie. Model o wymiarach 55 cm wysokości, 55 cm szerokości oraz 22 cm głębokości został wzbogacony o wygodny mechanizm „push to open”. Meble łazienkowe białe wykonane zostały z płyty MDF oraz płyty wiórowej. Powierzchnia szafki z umywalką posiada lakierowane wykończenie frontu i korpusu, dzięki czemu model zapewnia łatwość pielęgnacji oraz utrzymania nieskazitelnej czystości. Meble łazienkowe Oristo objęte są 5-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Kolekcja: | siena |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Lewa |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Mechanizm push to open |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Symbol producenta: | OR45-ZD2D-55-1-L |
| Waga brutto: | 19 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką oristo siena 55 cm biały połysk or45-zd2d-55-1-l
Nr kat. 100304207
1 szt.
1 szt.
opis produktu
ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 55 ORISTO SIENA to funkcjonalny zestaw szafki z umywalką, który doskonale sprawdzi się w małej toalecie. Model o wymiarach 55 cm wysokości, 55 cm szerokości oraz 22 cm głębokości został wzbogacony o wygodny mechanizm „push to open”. Meble łazienkowe białe wykonane zostały z płyty MDF oraz płyty wiórowej. Powierzchnia szafki z umywalką posiada lakierowane wykończenie frontu i korpusu, dzięki czemu model zapewnia łatwość pielęgnacji oraz utrzymania nieskazitelnej czystości. Meble łazienkowe Oristo objęte są 5-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Kolekcja: | siena |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Lewa |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Mechanizm push to open |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Symbol producenta: | OR45-ZD2D-55-1-L |
| Waga brutto: | 19 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


