szafka łazienkowa z umywalką defra novelty 45 cm biały połysk 207-d-04502-1569
Nr kat. 100489787

opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką NOVELTY 43X80X25 2D BIA to funkcjonalny zestaw utrzymany w stylu nowoczesnym, który charakteryzuje się minimalistyczną formą, gładką powierzchnią o połyskującym wykończeniu oraz neutralną kolorystyką. Mebel łazienkowy biały wzbogacają czarne i matowe uchwyty, a także nóżki dołączone do kompletu. Szafka stojąca została wyposażona w podwójne drzwi o uchylnym systemie otwierania oraz pojemną przestrzeń wewnętrzną, która zapewni optymalne miejsce do przechowywania podstawowych akcesoriów łazienkowych. Wymiary mebla łazienkowego Nas sięgają 45 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 25 cm głębokości. Produkt powstał z odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty laminowanej.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Szafki stojące |
| Kolekcja: | novelty |
| Nóżki w zestawie: | Tak |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Liczba półek: | 1 |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Materiał umywalki: | Ceramika |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Czarny Mat |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | 207-D-04502+1569 |
| Waga brutto: | 7 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEFTRANS sp. z o.o. Deftrans sp.z.o.o SULMIERZYCKA 73 56-300 MILICZ WSZEWILKI POLSKA biuro@deftrans.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką NOVELTY 43X80X25 2D BIA to funkcjonalny zestaw utrzymany w stylu nowoczesnym, który charakteryzuje się minimalistyczną formą, gładką powierzchnią o połyskującym wykończeniu oraz neutralną kolorystyką. Mebel łazienkowy biały wzbogacają czarne i matowe uchwyty, a także nóżki dołączone do kompletu. Szafka stojąca została wyposażona w podwójne drzwi o uchylnym systemie otwierania oraz pojemną przestrzeń wewnętrzną, która zapewni optymalne miejsce do przechowywania podstawowych akcesoriów łazienkowych. Wymiary mebla łazienkowego Nas sięgają 45 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 25 cm głębokości. Produkt powstał z odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty laminowanej.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Szafki stojące |
| Kolekcja: | novelty |
| Nóżki w zestawie: | Tak |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Liczba półek: | 1 |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Materiał umywalki: | Ceramika |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Czarny Mat |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | 207-D-04502+1569 |
| Waga brutto: | 7 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEFTRANS sp. z o.o. Deftrans sp.z.o.o SULMIERZYCKA 73 56-300 MILICZ WSZEWILKI POLSKA biuro@deftrans.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką defra novelty 45 cm biały połysk 207-d-04502-1569
Nr kat. 100489787
Cena katalogowa: 639,60 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 639,60 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką NOVELTY 43X80X25 2D BIA to funkcjonalny zestaw utrzymany w stylu nowoczesnym, który charakteryzuje się minimalistyczną formą, gładką powierzchnią o połyskującym wykończeniu oraz neutralną kolorystyką. Mebel łazienkowy biały wzbogacają czarne i matowe uchwyty, a także nóżki dołączone do kompletu. Szafka stojąca została wyposażona w podwójne drzwi o uchylnym systemie otwierania oraz pojemną przestrzeń wewnętrzną, która zapewni optymalne miejsce do przechowywania podstawowych akcesoriów łazienkowych. Wymiary mebla łazienkowego Nas sięgają 45 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 25 cm głębokości. Produkt powstał z odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty laminowanej.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Szafki stojące |
| Kolekcja: | novelty |
| Nóżki w zestawie: | Tak |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Liczba półek: | 1 |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Materiał umywalki: | Ceramika |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Czarny Mat |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | 207-D-04502+1569 |
| Waga brutto: | 7 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEFTRANS sp. z o.o. Deftrans sp.z.o.o SULMIERZYCKA 73 56-300 MILICZ WSZEWILKI POLSKA biuro@deftrans.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


