szafka łazienkowa z umywalką roca sunn 55 cm biały połysk re169191008060
Nr kat. 100523040
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Roca Sunn 55 cm to kompletne rozwiązanie do małych łazienek. Ceramiczna umywalka objęta 10-letnią gwarancją gwarantuje wieloletnią trwałość. Szafka wykonana z płyty laminowanej o białym połysku prezentuje się nowocześnie i pasuje do każdego wnętrza. System cichego domykania drzwiczek zapewnia delikatne zamykanie bez głośnego trzasku. Wymiary 55,5x44x84 cm idealnie wpasowują się w ograniczoną przestrzeń łazienki. Przestronna szafka z dwoma drzwiczkami pomieści wszystkie niezbędne akcesoria. W zestawie znajdują się nóżki i uchwyty, co ułatwia samodzielny montaż. Kolekcja Sunn charakteryzuje się funkcjonalnością połączoną z estetyką.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki stojące |
|---|---|
| Kolekcja: | Sunn |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Tak |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Liczba półek: | 1 |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Materiał umywalki: | Ceramika |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 55.5 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | RE169191008060 |
| Waga brutto: | 29.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Roca Sunn 55 cm to kompletne rozwiązanie do małych łazienek. Ceramiczna umywalka objęta 10-letnią gwarancją gwarantuje wieloletnią trwałość. Szafka wykonana z płyty laminowanej o białym połysku prezentuje się nowocześnie i pasuje do każdego wnętrza. System cichego domykania drzwiczek zapewnia delikatne zamykanie bez głośnego trzasku. Wymiary 55,5x44x84 cm idealnie wpasowują się w ograniczoną przestrzeń łazienki. Przestronna szafka z dwoma drzwiczkami pomieści wszystkie niezbędne akcesoria. W zestawie znajdują się nóżki i uchwyty, co ułatwia samodzielny montaż. Kolekcja Sunn charakteryzuje się funkcjonalnością połączoną z estetyką.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki stojące |
|---|---|
| Kolekcja: | Sunn |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Tak |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Liczba półek: | 1 |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Materiał umywalki: | Ceramika |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 55.5 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | RE169191008060 |
| Waga brutto: | 29.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką roca sunn 55 cm biały połysk re169191008060
Nr kat. 100523040
Cena katalogowa: 670 zł/szt
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Roca Sunn 55 cm to kompletne rozwiązanie do małych łazienek. Ceramiczna umywalka objęta 10-letnią gwarancją gwarantuje wieloletnią trwałość. Szafka wykonana z płyty laminowanej o białym połysku prezentuje się nowocześnie i pasuje do każdego wnętrza. System cichego domykania drzwiczek zapewnia delikatne zamykanie bez głośnego trzasku. Wymiary 55,5x44x84 cm idealnie wpasowują się w ograniczoną przestrzeń łazienki. Przestronna szafka z dwoma drzwiczkami pomieści wszystkie niezbędne akcesoria. W zestawie znajdują się nóżki i uchwyty, co ułatwia samodzielny montaż. Kolekcja Sunn charakteryzuje się funkcjonalnością połączoną z estetyką.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki stojące |
|---|---|
| Kolekcja: | Sunn |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Tak |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Liczba półek: | 1 |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Materiał umywalki: | Ceramika |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 55.5 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | RE169191008060 |
| Waga brutto: | 29.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


