szafka łazienkowa z umywalką elita qubo plus 40 cm dąb canela re020400147050
Nr kat. 100341667
opis produktu
ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 40 ELITA QUBO PLUS to znakomite rozwiązanie do strefy umywalkowej łazienki. Komplet składa się z umywalki oraz podwieszanej szafki podumywalkowej, wykończonej w kolorze jasnego drewna. Jej drzwiczki, wyposażone w uchwyt oraz w system cichego domyku, stworzą dodatkową i wygodną przestrzeń do przechowywania. Szafka wykonana jest z trwałej i wytrzymałej płyty laminowanej, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością na wilgoć, temperaturę oraz uszkodzenia mechaniczne. ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 40 ELITA QUBO PLUS jest dostępny w różnych kolorach, jest zmontowany i objęty dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Kolekcja: | Qubo plus |
| Dekor: | Dąb Canela |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40.5 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | RE020400147050 |
| Waga brutto: | 20.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 40 ELITA QUBO PLUS to znakomite rozwiązanie do strefy umywalkowej łazienki. Komplet składa się z umywalki oraz podwieszanej szafki podumywalkowej, wykończonej w kolorze jasnego drewna. Jej drzwiczki, wyposażone w uchwyt oraz w system cichego domyku, stworzą dodatkową i wygodną przestrzeń do przechowywania. Szafka wykonana jest z trwałej i wytrzymałej płyty laminowanej, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością na wilgoć, temperaturę oraz uszkodzenia mechaniczne. ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 40 ELITA QUBO PLUS jest dostępny w różnych kolorach, jest zmontowany i objęty dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Kolekcja: | Qubo plus |
| Dekor: | Dąb Canela |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40.5 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | RE020400147050 |
| Waga brutto: | 20.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką elita qubo plus 40 cm dąb canela re020400147050
Nr kat. 100341667
Wybrane dla Ciebie






