szafka łazienkowa z umywalką roca piko 2.0 80 cm fume mat a852607539
Nr kat. 100602591
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Elita Piko 2.0 80 cm fume mat a852607539 to komplet odpowiedni do montażu podwieszanego, który wniesie do wnętrza wizualną lekkość oraz funkcjonalność. Prezentowany mebel łazienkowy beżowy charakteryzuje się gładkim i matowym wykończeniem powierzchni. Jego minimalistyczna i bezpretensjonalna linia w połączeniu z naturalną barwą sprzyja nowoczesnym aranżacjom, a także mniejszym powierzchniom łazienek i toalet. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 81.3 cm szerokości, 56.4 cm wysokości oraz 41 cm głębokości. Powyższa szafka występująca w komplecie z umywalką powstała z łatwej w pielęgnacji płyty lakierowanej, która jest trwała oraz wyróżnia się zwiększoną odpornością na wilgoć. Mebel wyposażony został w dwie szuflady z systemem cichego domknięcia, który zwiększa komfort oraz bezpieczeństwo codziennego użytkowania, hamując pęd szuflad oraz łagodnie dociągając je do korpusu w ostatniej fazie zamknięcia. Szafka z umywalką występują w zestawie z uchwytami.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | PIKO 2.0 |
| Gwarancja na ceramikę: | 2 lata |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 81.3 cm |
| Wysokość: | 56.5 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | A852607539 |
| Waga brutto: | 33.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Elita Piko 2.0 80 cm fume mat a852607539 to komplet odpowiedni do montażu podwieszanego, który wniesie do wnętrza wizualną lekkość oraz funkcjonalność. Prezentowany mebel łazienkowy beżowy charakteryzuje się gładkim i matowym wykończeniem powierzchni. Jego minimalistyczna i bezpretensjonalna linia w połączeniu z naturalną barwą sprzyja nowoczesnym aranżacjom, a także mniejszym powierzchniom łazienek i toalet. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 81.3 cm szerokości, 56.4 cm wysokości oraz 41 cm głębokości. Powyższa szafka występująca w komplecie z umywalką powstała z łatwej w pielęgnacji płyty lakierowanej, która jest trwała oraz wyróżnia się zwiększoną odpornością na wilgoć. Mebel wyposażony został w dwie szuflady z systemem cichego domknięcia, który zwiększa komfort oraz bezpieczeństwo codziennego użytkowania, hamując pęd szuflad oraz łagodnie dociągając je do korpusu w ostatniej fazie zamknięcia. Szafka z umywalką występują w zestawie z uchwytami.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | PIKO 2.0 |
| Gwarancja na ceramikę: | 2 lata |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 81.3 cm |
| Wysokość: | 56.5 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | A852607539 |
| Waga brutto: | 33.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką roca piko 2.0 80 cm fume mat a852607539
Nr kat. 100602591
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





