szafka łazienkowa z umywalką elita helo compact 50 cm czarny mat re020500207160
Nr kat. 100596104
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Elita Helo Compact 50 cm czarny mat re020500207160 to komplet, który urzeknie miłośników nowoczesnego designu, jak również funkcjonalności oraz codziennej wygody użytkowania. Powyższy zestaw utrzymany jest uniwersalnych barwach, które w połączeniu tworzą idealną harmonię oraz wprowadzają do wnętrza ponadczasową elegancję. Czarny korpus oraz front szafki kontrastuje z bielą umywalki meblowej, wpisując się w nurt aranżacji nowoczesnych, loft, skandynawskich i minimalistycznych. Kolekcja wykonana z płyty laminowanej posiada gładką i matową powierzchnię o właściwościach odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz trwałe zabrudzenia. Szafka z umywalką oraz podwójnymi szufladami została wzbogacona o system cichego domknięcia. Zintegrowane uchwyty w postaci frezowanych płycin podkreślają bezpretensjonalny i współczesny charakter kolekcji. Minimalistyczna forma mebla łazienkowego o konstrukcji przeznaczonej do podwieszenia służy wrażeniu wizualnej lekkości. Ponadto kompaktowy rozmiar szafki Elita został stworzony z myślą o mniejszych i średnich przestrzeniach. Wymiary oferowanego modelu wynoszą 50.8 cm szerokości, 65.6 cm wysokości oraz 35 cm głębokości. Produkt występuje w postaci zmontowanej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | Helo |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 50.8 cm |
| Wysokość: | 65.6 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: |
|
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Poziom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | RE020500207160 |
| Waga brutto: | 27.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Elita Helo Compact 50 cm czarny mat re020500207160 to komplet, który urzeknie miłośników nowoczesnego designu, jak również funkcjonalności oraz codziennej wygody użytkowania. Powyższy zestaw utrzymany jest uniwersalnych barwach, które w połączeniu tworzą idealną harmonię oraz wprowadzają do wnętrza ponadczasową elegancję. Czarny korpus oraz front szafki kontrastuje z bielą umywalki meblowej, wpisując się w nurt aranżacji nowoczesnych, loft, skandynawskich i minimalistycznych. Kolekcja wykonana z płyty laminowanej posiada gładką i matową powierzchnię o właściwościach odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz trwałe zabrudzenia. Szafka z umywalką oraz podwójnymi szufladami została wzbogacona o system cichego domknięcia. Zintegrowane uchwyty w postaci frezowanych płycin podkreślają bezpretensjonalny i współczesny charakter kolekcji. Minimalistyczna forma mebla łazienkowego o konstrukcji przeznaczonej do podwieszenia służy wrażeniu wizualnej lekkości. Ponadto kompaktowy rozmiar szafki Elita został stworzony z myślą o mniejszych i średnich przestrzeniach. Wymiary oferowanego modelu wynoszą 50.8 cm szerokości, 65.6 cm wysokości oraz 35 cm głębokości. Produkt występuje w postaci zmontowanej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | Helo |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 50.8 cm |
| Wysokość: | 65.6 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: |
|
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Poziom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | RE020500207160 |
| Waga brutto: | 27.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką elita helo compact 50 cm czarny mat re020500207160
Nr kat. 100596104
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





