szafka łazienkowa z umywalką elita helo compact 40 cm sage mat re020400201470
Nr kat. 100596120
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Elita Helo Compact 40 cm sage mat re020400201470 to model wyróżniający się wyjątkową kolorystyką oraz nowoczesną linią. Prezentowany komplet szafki z umywalką występuje w postaci zmontowanej i gotowej do zamocowania na ścianie. Minimalistyczna forma mebla łazienkowego podkreśla nieszablonowy odcień szałwiowej zieleni, którą chłodzi i koi nuta szarości. Ta neutralna i stonowana barwa znakomicie współpracuje z odcieniami natury, jak również soczystymi i energetyzującymi kolorami. Szafka łazienkowa wyposażona została w dwie półki oraz podwójne skrzydła o uchylnym mechanizmie otwierania. Zastosowany system cichego domknięciu służy wygodzie użytkowania, dyskretnie dociągając front do korpusu. Zaś frezowane płyciny pełniące rolę nowoczesnych uchwytów akcentują minimalistyczny charakter kolekcji Elita Helo Compact. Zestaw występujący w wersji slim znakomicie odnajdzie się w małych oraz średniej wielkości łazienkach. Wykonany z ceramiki oraz płyty MDF laminowanej, gwarantuje łatwość utrzymania czystej powierzchni oraz wytrzymałość mechaniczną. Wymiary powyższego kompletu sięgają 40.8 cm szerokości, 65.6 cm wysokości oraz 36 cm głębokości. Kolekcja wyróżniająca się szeroką ofertą wariantów kolorystycznych objęta jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | Helo |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40.8 cm |
| Wysokość: | 65.6 cm |
| Głębokość: | 36 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Pion |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | RE020400201470 |
| Waga brutto: | 19.700 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Elita Helo Compact 40 cm sage mat re020400201470 to model wyróżniający się wyjątkową kolorystyką oraz nowoczesną linią. Prezentowany komplet szafki z umywalką występuje w postaci zmontowanej i gotowej do zamocowania na ścianie. Minimalistyczna forma mebla łazienkowego podkreśla nieszablonowy odcień szałwiowej zieleni, którą chłodzi i koi nuta szarości. Ta neutralna i stonowana barwa znakomicie współpracuje z odcieniami natury, jak również soczystymi i energetyzującymi kolorami. Szafka łazienkowa wyposażona została w dwie półki oraz podwójne skrzydła o uchylnym mechanizmie otwierania. Zastosowany system cichego domknięciu służy wygodzie użytkowania, dyskretnie dociągając front do korpusu. Zaś frezowane płyciny pełniące rolę nowoczesnych uchwytów akcentują minimalistyczny charakter kolekcji Elita Helo Compact. Zestaw występujący w wersji slim znakomicie odnajdzie się w małych oraz średniej wielkości łazienkach. Wykonany z ceramiki oraz płyty MDF laminowanej, gwarantuje łatwość utrzymania czystej powierzchni oraz wytrzymałość mechaniczną. Wymiary powyższego kompletu sięgają 40.8 cm szerokości, 65.6 cm wysokości oraz 36 cm głębokości. Kolekcja wyróżniająca się szeroką ofertą wariantów kolorystycznych objęta jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | Helo |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40.8 cm |
| Wysokość: | 65.6 cm |
| Głębokość: | 36 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Pion |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | RE020400201470 |
| Waga brutto: | 19.700 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką elita helo compact 40 cm sage mat re020400201470
Nr kat. 100596120
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




