szafka łazienkowa z umywalką elita helo compact 40 cm biały połysk re020400208060
Nr kat. 100596116
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Elita Helo Compact 40 cm biały połysk re020400208060 to zestaw występujący w postaci zmontowanej i gotowej do zawieszenia. Prezentowany komplet stanowi fuzję nowoczesnego stylu oraz funkcjonalności. Prezentowana szafka z umywalką występuje w wersji slim, doskonale sprawdzając się w łazienkach o małej bądź średniej powierzchni. Mebel łazienkowy biały wieńczy subtelny połysk oraz idealna gładkość, służąc optycznemu rozświetleniu wnętrza, poczuciu większej przestrzeni oraz sterylności. Prosta forma w połączeniu z wiszącą konstrukcją wpływa na wizualną lekkość szafki z umywalką. Model wyposażony został w dwie półki oraz podwójne drzwi uchylne ze zintegrowanymi uchwytami w postaci frezowanych płycin. Kolekcja mebli łazienkowych Elita została wzbogacona o system cichego domknięcia, który łagodnie dociąga front do korpusu. Produkt wykonany z płyty laminowanej mierzy 40.8 cm szerokości, 65.6 cm wysokości oraz 36 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | Helo |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Wykończenie: | połysk |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40.8 cm |
| Wysokość: | 65.6 cm |
| Głębokość: | 36 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Pion |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | RE020400208060 |
| Waga brutto: | 19.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Elita Helo Compact 40 cm biały połysk re020400208060 to zestaw występujący w postaci zmontowanej i gotowej do zawieszenia. Prezentowany komplet stanowi fuzję nowoczesnego stylu oraz funkcjonalności. Prezentowana szafka z umywalką występuje w wersji slim, doskonale sprawdzając się w łazienkach o małej bądź średniej powierzchni. Mebel łazienkowy biały wieńczy subtelny połysk oraz idealna gładkość, służąc optycznemu rozświetleniu wnętrza, poczuciu większej przestrzeni oraz sterylności. Prosta forma w połączeniu z wiszącą konstrukcją wpływa na wizualną lekkość szafki z umywalką. Model wyposażony został w dwie półki oraz podwójne drzwi uchylne ze zintegrowanymi uchwytami w postaci frezowanych płycin. Kolekcja mebli łazienkowych Elita została wzbogacona o system cichego domknięcia, który łagodnie dociąga front do korpusu. Produkt wykonany z płyty laminowanej mierzy 40.8 cm szerokości, 65.6 cm wysokości oraz 36 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | Helo |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Wykończenie: | połysk |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40.8 cm |
| Wysokość: | 65.6 cm |
| Głębokość: | 36 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Pion |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | RE020400208060 |
| Waga brutto: | 19.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką elita helo compact 40 cm biały połysk re020400208060
Nr kat. 100596116
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




