szafka łazienkowa z umywalką roca evelyne 45 cm biały połysk a858136806
Nr kat. 100602580
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Elita Evelyne 45 cm biały połysk a858136806 to minimalistyczny i nowoczesny komplet z systemem cichego domknięcia. Zaprojektowany zestaw powstał z myślą o niewielkich, a jednocześnie stylowych i funkcjonalnych aranżacjach łazienek oraz toalet. Powyższa szafka łazienkowa z białą umywalką łączy funkcjonalność z estetyką, wnosząc do wnętrza optyczną lekkość formy. Minimalistyczny kształt szafki przeznaczony jest do montażu podwieszanego. Prezentowany wariant utrzymany jest w nieskazitelnym odcieniu bieli. Połyskujące wykończenie powierzchni znakomicie podkreśla jej gładkość, a także oszczędną formę. Mebel z pojedynczymi drzwiami o uchylnym systemie otwierania wyposażony został w dwie półki wewnętrzne. Brak klasycznych uchwytów podkreśla urok minimalistycznego mebla, a ponadto służy wygodzie użytkowania. Kolekcja wykonana z płyty lakierowanej jest trwała oraz odporna na wilgoć i parę wodną. Kompaktowy model o wymiarach wynoszących 46.2 cm szerokości, 61.9 cm wysokości oraz 26 cm głębokości doskonale odnajdzie się w mniejszych łazienkach i toaletach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | Evelyne |
| Gwarancja na ceramikę: | 2 lata |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Wykończenie: | połysk |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 46.2 cm |
| Wysokość: | 61.9 cm |
| Głębokość: | 26 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Lewa |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A858136806 |
| Waga brutto: | 13.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Elita Evelyne 45 cm biały połysk a858136806 to minimalistyczny i nowoczesny komplet z systemem cichego domknięcia. Zaprojektowany zestaw powstał z myślą o niewielkich, a jednocześnie stylowych i funkcjonalnych aranżacjach łazienek oraz toalet. Powyższa szafka łazienkowa z białą umywalką łączy funkcjonalność z estetyką, wnosząc do wnętrza optyczną lekkość formy. Minimalistyczny kształt szafki przeznaczony jest do montażu podwieszanego. Prezentowany wariant utrzymany jest w nieskazitelnym odcieniu bieli. Połyskujące wykończenie powierzchni znakomicie podkreśla jej gładkość, a także oszczędną formę. Mebel z pojedynczymi drzwiami o uchylnym systemie otwierania wyposażony został w dwie półki wewnętrzne. Brak klasycznych uchwytów podkreśla urok minimalistycznego mebla, a ponadto służy wygodzie użytkowania. Kolekcja wykonana z płyty lakierowanej jest trwała oraz odporna na wilgoć i parę wodną. Kompaktowy model o wymiarach wynoszących 46.2 cm szerokości, 61.9 cm wysokości oraz 26 cm głębokości doskonale odnajdzie się w mniejszych łazienkach i toaletach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | Evelyne |
| Gwarancja na ceramikę: | 2 lata |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Wykończenie: | połysk |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 46.2 cm |
| Wysokość: | 61.9 cm |
| Głębokość: | 26 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Lewa |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A858136806 |
| Waga brutto: | 13.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką roca evelyne 45 cm biały połysk a858136806
Nr kat. 100602580
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





