szafka łazienkowa z umywalką defra novelty 50 cm biały połysk 207-d-05008+1560
Nr kat. 100569383
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki stojące |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | novelty |
| Gwarancja na ceramikę: | 2 lata |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 82.5 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Czarny Mat |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 207-D-05008+1560 |
| Waga brutto: | 22.299 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEFTRANS sp. z o.o. Deftrans sp.z.o.o SULMIERZYCKA 73 56-300 MILICZ WSZEWILKI POLSKA biuro@deftrans.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki stojące |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | novelty |
| Gwarancja na ceramikę: | 2 lata |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 82.5 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Czarny Mat |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 207-D-05008+1560 |
| Waga brutto: | 22.299 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEFTRANS sp. z o.o. Deftrans sp.z.o.o SULMIERZYCKA 73 56-300 MILICZ WSZEWILKI POLSKA biuro@deftrans.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką defra novelty 50 cm biały połysk 207-d-05008+1560
Nr kat. 100569383
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



