szafka łazienkowa wisząca z lustrem szynaka meble mazi 80 cm wotan/biały mat th-100-1816
Nr kat. 100527613
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca z lustrem Szynaka meble Mazi 80 cm wotan/biały mat th-100-1816 to wielofunkcyjny designerski produkt idealnie pasujący do każdej nowoczesnej łazienki, pomieści wszystkie niezbędne akcesoria każdego domownika a przy tym doda łazience elegancji i stylu. Wykonanie z płyty laminowanej zapewnia trwałość i odporność na zarysowania czy wilgoć występującą w łazience. Proste linie z matowym wykończeniem produktu sprawiają, że szafka idealnie wpisuje się w minimalistyczne wnętrza. Połączenie bieli i ciemnego drewna doskonale pasuje do skandynawskiego stylu, który ceni jasne, przestronne wnętrza i naturalne materiały. Wymiary produktu to szerokość – 79.9 cm, wysokość – 55cm i głębokość - 17 cm. Szafka nie posiada funkcji cichego domyku oraz uchwytów w zestawie. Gwarancja produktu wynosi dwa lata i nadaje się do samodzielnego montażu. Produkt występuje również w czarnym kolorze.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Mazi |
| Rodzaj frontu: | Z lustrem |
| Dekor: | Dąb Wotan |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 79.9 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Głębokość: | 17 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z lustrem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 3 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | TH-100-1816 |
| Waga brutto: | 12.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca z lustrem Szynaka meble Mazi 80 cm wotan/biały mat th-100-1816 to wielofunkcyjny designerski produkt idealnie pasujący do każdej nowoczesnej łazienki, pomieści wszystkie niezbędne akcesoria każdego domownika a przy tym doda łazience elegancji i stylu. Wykonanie z płyty laminowanej zapewnia trwałość i odporność na zarysowania czy wilgoć występującą w łazience. Proste linie z matowym wykończeniem produktu sprawiają, że szafka idealnie wpisuje się w minimalistyczne wnętrza. Połączenie bieli i ciemnego drewna doskonale pasuje do skandynawskiego stylu, który ceni jasne, przestronne wnętrza i naturalne materiały. Wymiary produktu to szerokość – 79.9 cm, wysokość – 55cm i głębokość - 17 cm. Szafka nie posiada funkcji cichego domyku oraz uchwytów w zestawie. Gwarancja produktu wynosi dwa lata i nadaje się do samodzielnego montażu. Produkt występuje również w czarnym kolorze.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Mazi |
| Rodzaj frontu: | Z lustrem |
| Dekor: | Dąb Wotan |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 79.9 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Głębokość: | 17 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z lustrem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 3 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | TH-100-1816 |
| Waga brutto: | 12.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca z lustrem szynaka meble mazi 80 cm wotan/biały mat th-100-1816
Nr kat. 100527613
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






