szafka łazienkowa wisząca z lustrem led krofam neo 50 cm biały połysk 160-0002
Nr kat. 100487885






opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca z lustrem Led Krofam Neo to praktyczne rozwiązanie do łazienki, które zapewni strefie umywalkowej styl oraz wielofunkcyjność. Prezentowana szafka łazienkowa pełni rolę lustra, a także zastępuje lampę pomocniczą, dzięki wbudowanemu podświetleniu Led. Model z pojedynczymi drzwiami uchylnymi, które wzbogaca system cichego domknięcia, oferuje zamykaną przestrzeń odpowiednią do przechowywania podstawowych akcesoriów łazienkowych. Szafka wisząca producenta Krofam mierzy 52 cm szerokości, 63 cm wysokości oraz 14 cm głębokości. Model z białym korpusem powstał z płyty lakierowanej o połyskującym wykończeniu powierzchni. Produkt przeznaczony jest do montażu prawostronnego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Neo |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Krofam |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z lustrem: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Lewa |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | 160-0002 |
| Waga brutto: | 11.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Krosnieńskie Fabryki Mebli „KROFAM” sp z o o GEN. L.OKULICKIEGO 2 38-400 KROSNO POLSKA sprzedaz@krofam.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca z lustrem Led Krofam Neo to praktyczne rozwiązanie do łazienki, które zapewni strefie umywalkowej styl oraz wielofunkcyjność. Prezentowana szafka łazienkowa pełni rolę lustra, a także zastępuje lampę pomocniczą, dzięki wbudowanemu podświetleniu Led. Model z pojedynczymi drzwiami uchylnymi, które wzbogaca system cichego domknięcia, oferuje zamykaną przestrzeń odpowiednią do przechowywania podstawowych akcesoriów łazienkowych. Szafka wisząca producenta Krofam mierzy 52 cm szerokości, 63 cm wysokości oraz 14 cm głębokości. Model z białym korpusem powstał z płyty lakierowanej o połyskującym wykończeniu powierzchni. Produkt przeznaczony jest do montażu prawostronnego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Neo |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Krofam |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z lustrem: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Lewa |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | 160-0002 |
| Waga brutto: | 11.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Krosnieńskie Fabryki Mebli „KROFAM” sp z o o GEN. L.OKULICKIEGO 2 38-400 KROSNO POLSKA sprzedaz@krofam.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca z lustrem led krofam neo 50 cm biały połysk 160-0002
Nr kat. 100487885
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca z lustrem Led Krofam Neo to praktyczne rozwiązanie do łazienki, które zapewni strefie umywalkowej styl oraz wielofunkcyjność. Prezentowana szafka łazienkowa pełni rolę lustra, a także zastępuje lampę pomocniczą, dzięki wbudowanemu podświetleniu Led. Model z pojedynczymi drzwiami uchylnymi, które wzbogaca system cichego domknięcia, oferuje zamykaną przestrzeń odpowiednią do przechowywania podstawowych akcesoriów łazienkowych. Szafka wisząca producenta Krofam mierzy 52 cm szerokości, 63 cm wysokości oraz 14 cm głębokości. Model z białym korpusem powstał z płyty lakierowanej o połyskującym wykończeniu powierzchni. Produkt przeznaczony jest do montażu prawostronnego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Neo |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Krofam |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z lustrem: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Lewa |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | 160-0002 |
| Waga brutto: | 11.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Krosnieńskie Fabryki Mebli „KROFAM” sp z o o GEN. L.OKULICKIEGO 2 38-400 KROSNO POLSKA sprzedaz@krofam.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


