szafka łazienkowa wisząca z lustrem comad bali 60 cm kaszmir mat 84-60-2d
Nr kat. 100615802
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Comad Bali 60 cm z lustrem łączy funkcjonalność z nowoczesnym designem w odcieniu kaszmiru o matowym wykończeniu. Lustrzane fronty dwóch drzwiczek optycznie powiększają łazienkę i odbijają światło, tworząc wrażenie przestronności. Za lustrzanymi drzwiczkami kryją się praktyczne półki, które pomieszczą kosmetyki, leki czy akcesoria higieniczne. System cichego domykania zapewnia delikatne i łagodne zamykanie drzwiczek bez nieprzyjemnego hałasu. Solidna konstrukcja z płyty MDF gwarantuje stabilność i długotrwałe użytkowanie w warunkach łazienkowych. Wymiary 60x70x20 cm pozwalają na montaż nad umywalką lub w dowolnym miejscu ściany. Beżowy kolor kaszmiru komponuje się z różnorodnymi stylami aranżacji. Produkt wymaga samodzielnego montażu zgodnie z instrukcją
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | bali |
| Rodzaj frontu: | Z lustrem |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 84-60-2D |
| Waga brutto: | 16 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Comad Bali 60 cm z lustrem łączy funkcjonalność z nowoczesnym designem w odcieniu kaszmiru o matowym wykończeniu. Lustrzane fronty dwóch drzwiczek optycznie powiększają łazienkę i odbijają światło, tworząc wrażenie przestronności. Za lustrzanymi drzwiczkami kryją się praktyczne półki, które pomieszczą kosmetyki, leki czy akcesoria higieniczne. System cichego domykania zapewnia delikatne i łagodne zamykanie drzwiczek bez nieprzyjemnego hałasu. Solidna konstrukcja z płyty MDF gwarantuje stabilność i długotrwałe użytkowanie w warunkach łazienkowych. Wymiary 60x70x20 cm pozwalają na montaż nad umywalką lub w dowolnym miejscu ściany. Beżowy kolor kaszmiru komponuje się z różnorodnymi stylami aranżacji. Produkt wymaga samodzielnego montażu zgodnie z instrukcją
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | bali |
| Rodzaj frontu: | Z lustrem |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 84-60-2D |
| Waga brutto: | 16 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca z lustrem comad bali 60 cm kaszmir mat 84-60-2d
Nr kat. 100615802
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












