szafka łazienkowa wisząca z lustrem 47 koło nova pro
Nr kat. 100249714
opis produktu
SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA Z LUSTREM 47 KOŁO NOVA PRO to biała szafka wisząca z kolekcji mebli łazienkowych Koło, która oprócz sprytnie ukrytej przestrzeni do przechowywania, zapewnia także funkcję lustra. Model o prostokątnym i minimalistycznym kształcie doskonale odnajdzie się w aranżacjach łazienki w stylu skandynawskim i nowoczesnym. Ponadto utrzymana w białym odcieniu szafka łazienkowa wykonana została z płyty MDF, dzięki czemu zachowuje nieskazitelną czystość i przejrzystość, zapewnia łatwość pielęgnacji, a także szczególną odporność na działanie czynników mechanicznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Dostawca: | Koło |
| Kolekcja: | Nova Pro |
| Szerokość: | 46.4 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Symbol producenta: | 88430000 |
| Waga brutto: | 17 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA Z LUSTREM 47 KOŁO NOVA PRO to biała szafka wisząca z kolekcji mebli łazienkowych Koło, która oprócz sprytnie ukrytej przestrzeni do przechowywania, zapewnia także funkcję lustra. Model o prostokątnym i minimalistycznym kształcie doskonale odnajdzie się w aranżacjach łazienki w stylu skandynawskim i nowoczesnym. Ponadto utrzymana w białym odcieniu szafka łazienkowa wykonana została z płyty MDF, dzięki czemu zachowuje nieskazitelną czystość i przejrzystość, zapewnia łatwość pielęgnacji, a także szczególną odporność na działanie czynników mechanicznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Dostawca: | Koło |
| Kolekcja: | Nova Pro |
| Szerokość: | 46.4 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Symbol producenta: | 88430000 |
| Waga brutto: | 17 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca z lustrem 47 koło nova pro
Nr kat. 100249714
Przeglądaj inne z kolekcji



