szafka łazienkowa wisząca z lustrem 42 koło nova pro
Nr kat. 100249713
opis produktu
SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA Z LUSTREM 42 KOŁO NOVA PRO to wielofunkcyjna szafka łazienkowa, która doskonale odnajdzie się w montażu nad umywalką prezentując zarówno lustro, jak również zapewniając pojemną przestrzeń do przechowywania niezbędnych akcesoriów. Model szafki łazienkowej w odcieniu grafitowym i prostokątnym kształcie mierzy 41,8 cm szerokości, 85 cm wysokości oraz 20 cm głębokości. Szafkę wiszącą z kolekcji mebli łazienkowych Koło można uzupełnić o pozostałe propozycje serii Nova Pro tworząc spójny zestaw.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Dostawca: | Koło |
| Kolekcja: | Nova Pro |
| Szerokość: | 41.8 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kolor: | Antracyt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Symbol producenta: | 501038001 |
| Waga brutto: | 14.500 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA Z LUSTREM 42 KOŁO NOVA PRO to wielofunkcyjna szafka łazienkowa, która doskonale odnajdzie się w montażu nad umywalką prezentując zarówno lustro, jak również zapewniając pojemną przestrzeń do przechowywania niezbędnych akcesoriów. Model szafki łazienkowej w odcieniu grafitowym i prostokątnym kształcie mierzy 41,8 cm szerokości, 85 cm wysokości oraz 20 cm głębokości. Szafkę wiszącą z kolekcji mebli łazienkowych Koło można uzupełnić o pozostałe propozycje serii Nova Pro tworząc spójny zestaw.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Dostawca: | Koło |
| Kolekcja: | Nova Pro |
| Szerokość: | 41.8 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kolor: | Antracyt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Symbol producenta: | 501038001 |
| Waga brutto: | 14.500 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca z lustrem 42 koło nova pro
Nr kat. 100249713
Przeglądaj inne z kolekcji



