szafka łazienkowa wisząca z lustrem senti malta plus 40 cm biały połysk
Nr kat. 100426248



opis produktu
Znakomitym połączeniem estetyki i funkcjonalności jest Szafka Łazienkowa Wisząca Z Lustrem 40 Malta Plus S1014-015, która jest idealnym meblem do nowoczesnych wnętrz łazienkowych. Wyposażona w drzwiczki z cichym domykiem stanowi praktyczne rozwiązanie, zapewniające wygodne przechowywanie akcesoriów łazienkowych. Wykonana z lakierowanej płyty wiórowej, w białym kolorze, prezentuje się bardzo efektownie i gwarantuje trwałość oraz odporność na wilgoć. Jej front dodatkowo został wykończony lustrem, które dodaje elegancji i optycznie powiększa przestrzeń. Produkt jest wspaniałym elementem dekoracyjnym, który podkreśla charakter pomieszczenia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Malta Plus |
| Rodzaj frontu: | Z lustrem |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Szafka z lustrem: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | S1014-015 |
| Waga brutto: | 16.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Znakomitym połączeniem estetyki i funkcjonalności jest Szafka Łazienkowa Wisząca Z Lustrem 40 Malta Plus S1014-015, która jest idealnym meblem do nowoczesnych wnętrz łazienkowych. Wyposażona w drzwiczki z cichym domykiem stanowi praktyczne rozwiązanie, zapewniające wygodne przechowywanie akcesoriów łazienkowych. Wykonana z lakierowanej płyty wiórowej, w białym kolorze, prezentuje się bardzo efektownie i gwarantuje trwałość oraz odporność na wilgoć. Jej front dodatkowo został wykończony lustrem, które dodaje elegancji i optycznie powiększa przestrzeń. Produkt jest wspaniałym elementem dekoracyjnym, który podkreśla charakter pomieszczenia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Malta Plus |
| Rodzaj frontu: | Z lustrem |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Szafka z lustrem: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | S1014-015 |
| Waga brutto: | 16.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca z lustrem senti malta plus 40 cm biały połysk
Nr kat. 100426248
Cena katalogowa: 399 zł/szt
Rodzaj frontu:
Z lustrem1 szt.

Cena katalogowa: 399 zł/szt
1 szt



Cena katalogowa: 399 zł/szt
Rodzaj frontu:
Z lustrem1 szt.

Cena katalogowa: 399 zł/szt
1 szt



opis produktu
Znakomitym połączeniem estetyki i funkcjonalności jest Szafka Łazienkowa Wisząca Z Lustrem 40 Malta Plus S1014-015, która jest idealnym meblem do nowoczesnych wnętrz łazienkowych. Wyposażona w drzwiczki z cichym domykiem stanowi praktyczne rozwiązanie, zapewniające wygodne przechowywanie akcesoriów łazienkowych. Wykonana z lakierowanej płyty wiórowej, w białym kolorze, prezentuje się bardzo efektownie i gwarantuje trwałość oraz odporność na wilgoć. Jej front dodatkowo został wykończony lustrem, które dodaje elegancji i optycznie powiększa przestrzeń. Produkt jest wspaniałym elementem dekoracyjnym, który podkreśla charakter pomieszczenia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Malta Plus |
| Rodzaj frontu: | Z lustrem |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Szafka z lustrem: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | S1014-015 |
| Waga brutto: | 16.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


