szafka łazienkowa wisząca z lustrem 20 defra multi
Nr kat. 100181235
opis produktu
Jesteś miłośnikiem praktycznych i subtelnych mebli? W takim razie SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA Z LUSTREM 20 DEFRA MULTI to doskonała propozycja dla Ciebie. Jej wysokość to 90 cm, szerokość to 20 cm, a głębokość to 20 cm. Należy do kolekcji Multi i będzie świetnie prezentować się w zestawieniu z innymi elementami z tej kolekcji. Ma biały kolor. SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA Z LUSTREM 20 DEFRA MULTI powstała z płyty laminowanej. Materiał ten sprawia, że mebel nie traci koloru pod wpływem promieni UV. SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA Z LUSTREM 20 DEFRA MULTI jest przystosowana do samodzielnego montażu. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Multi |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Kolor: | Biały |
| Szafka z lustrem: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Symbol producenta: | 190-A-02004 |
| Waga brutto: | 9 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Jesteś miłośnikiem praktycznych i subtelnych mebli? W takim razie SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA Z LUSTREM 20 DEFRA MULTI to doskonała propozycja dla Ciebie. Jej wysokość to 90 cm, szerokość to 20 cm, a głębokość to 20 cm. Należy do kolekcji Multi i będzie świetnie prezentować się w zestawieniu z innymi elementami z tej kolekcji. Ma biały kolor. SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA Z LUSTREM 20 DEFRA MULTI powstała z płyty laminowanej. Materiał ten sprawia, że mebel nie traci koloru pod wpływem promieni UV. SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA Z LUSTREM 20 DEFRA MULTI jest przystosowana do samodzielnego montażu. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Multi |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Kolor: | Biały |
| Szafka z lustrem: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Symbol producenta: | 190-A-02004 |
| Waga brutto: | 9 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca z lustrem 20 defra multi
Nr kat. 100181235
Zobacz inne z kolekcji




