szafka łazienkowa wisząca z lustrem 120 oristo silver
Nr kat. 100197119
opis produktu
Świetnym rozwiązaniem do Twojej łazienki może być wisząca SZAFKA ŁAZIENKOWA Z LUSTREM 120 ORISTO SILVER. Wyposażona jest w trzy szklane półki, które ułatwią przechowywanie akcesoriów łazienkowych. Posiada czworo drzwiczek z lustrami, które rozświetlą, jak również wpłyną na optyczne powiększenie pomieszczenia. Dodatkową zaletą szafki, jak i jej elementem dekoracyjnym jest oświetlenie LED-owe. SZAFKA ŁAZIENKOWA Z LUSTREM 120 ORISTO SILVER ma wymiary – wysokość 72 cm i szerokość 120 cm. Jej biały korpus z połyskiem wykonany jest z płyty wiórowej lakierowane, która wykazuje większą odporność na wilgoć
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolekcja: | Silver |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z lustrem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | OR33-SGL4D-120-1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Świetnym rozwiązaniem do Twojej łazienki może być wisząca SZAFKA ŁAZIENKOWA Z LUSTREM 120 ORISTO SILVER. Wyposażona jest w trzy szklane półki, które ułatwią przechowywanie akcesoriów łazienkowych. Posiada czworo drzwiczek z lustrami, które rozświetlą, jak również wpłyną na optyczne powiększenie pomieszczenia. Dodatkową zaletą szafki, jak i jej elementem dekoracyjnym jest oświetlenie LED-owe. SZAFKA ŁAZIENKOWA Z LUSTREM 120 ORISTO SILVER ma wymiary – wysokość 72 cm i szerokość 120 cm. Jej biały korpus z połyskiem wykonany jest z płyty wiórowej lakierowane, która wykazuje większą odporność na wilgoć
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolekcja: | Silver |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z lustrem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | OR33-SGL4D-120-1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca z lustrem 120 oristo silver
Nr kat. 100197119
Przeglądaj inne z kolekcji




