szafka łazienkowa wisząca roca extra 50x80x12,6 cm antracyt połysk a857960153
Nr kat. 100570398
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Roca Extra 50x80x12,6 cm antracyt połysk a857960153 to propozycja, która stanowi esencję nowoczesnej elegancji. Minimalistyczna forma mebla łazienkowego w połączeniu z efektownym wykończeniem idealnie równoważy prostotę oraz szyk. Szafka łazienkowa antracytowa charakteryzuje się lakierowaną i połyskującą powłoką, która rozświetla przestrzeń, a jednocześnie nadaje ciemnej powierzchni głębię. Dwudrzwiowy model z trzema półkami wewnętrznymi wyróżnia się nowoczesnym system otwierania poprzez dociśnięcie frontu do korpusu. Mebel łazienkowy odpowiedni do montażu wiszącego wykonany został z niezawodnej płyty laminowanej. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Extra |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | połysk |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 13 cm |
| Kolor: | Antracyt |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Pion |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A857960153 |
| Waga brutto: | 10.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Roca Extra 50x80x12,6 cm antracyt połysk a857960153 to propozycja, która stanowi esencję nowoczesnej elegancji. Minimalistyczna forma mebla łazienkowego w połączeniu z efektownym wykończeniem idealnie równoważy prostotę oraz szyk. Szafka łazienkowa antracytowa charakteryzuje się lakierowaną i połyskującą powłoką, która rozświetla przestrzeń, a jednocześnie nadaje ciemnej powierzchni głębię. Dwudrzwiowy model z trzema półkami wewnętrznymi wyróżnia się nowoczesnym system otwierania poprzez dociśnięcie frontu do korpusu. Mebel łazienkowy odpowiedni do montażu wiszącego wykonany został z niezawodnej płyty laminowanej. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Extra |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | połysk |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 13 cm |
| Kolor: | Antracyt |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Pion |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A857960153 |
| Waga brutto: | 10.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca roca extra 50x80x12,6 cm antracyt połysk a857960153
Nr kat. 100570398
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



