szafka łazienkowa wisząca roca extra 40x80x21,6 cm navy blue mat a857958538
Nr kat. 100570372
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Roca Extra 40x80x21,6 cm navy blue mat a857958538 to nowoczesny mebel łazienkowy, który stanowi idealne połączenie estetyki oraz funkcjonalności. Minimalistyczna szafka łazienkowa w granatowym kolorze wprowadzi do wnętrza nieszablonową barwę. Model o matowym wykończeniu powierzchni powstał z płyty laminowanej, gwarantując trwałość, odporność na wilgoć i zarysowania, a także łatwość utrzymania czystości. Mebel łazienkowy granatowy posiada pojedyncze drzwi bezuchwytowe. Otwierane poprzez dociśnięcie frontu do korpusu, wyróżnia się nowoczesnym designem oraz wygodą użytkowania. Produkt dostępny jest w sklepie Komfort w różnych wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Extra |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Kolor producenta: | Navy Blue |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | Niebieski |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Prawa |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A857958538 |
| Waga brutto: | 11.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Roca Extra 40x80x21,6 cm navy blue mat a857958538 to nowoczesny mebel łazienkowy, który stanowi idealne połączenie estetyki oraz funkcjonalności. Minimalistyczna szafka łazienkowa w granatowym kolorze wprowadzi do wnętrza nieszablonową barwę. Model o matowym wykończeniu powierzchni powstał z płyty laminowanej, gwarantując trwałość, odporność na wilgoć i zarysowania, a także łatwość utrzymania czystości. Mebel łazienkowy granatowy posiada pojedyncze drzwi bezuchwytowe. Otwierane poprzez dociśnięcie frontu do korpusu, wyróżnia się nowoczesnym designem oraz wygodą użytkowania. Produkt dostępny jest w sklepie Komfort w różnych wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Extra |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Kolor producenta: | Navy Blue |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | Niebieski |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Prawa |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A857958538 |
| Waga brutto: | 11.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca roca extra 40x80x21,6 cm navy blue mat a857958538
Nr kat. 100570372
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



