szafka łazienkowa wisząca roca extra 40x80x21,6 cm dąb canela a857958808
Nr kat. 100570379
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Roca Extra 40x80x21,6 cm dąb canela a857958808 to mebel łazienkowy drewnopodobny, który stanowi idealny kompromis pomiędzy minimalistyczną formą a przytulną kolorystyką. Powyższa szafka łazienkowa w ciepłym odcieniu brązu prezentuje wzór usłojenia charakterystyczny dla naturalnej struktury dębu. Kolekcja wykonana z płyty laminowanej posiada gładką powierzchnię, która jest niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości, a ponadto trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne wynikające z codziennego użytkowania mebla. Produkt z pojedynczymi drzwiami uchylnymi otwiera się poprzez dociśnięcie frontu do korpusu, służąc codziennej wygodzie użytkowania. Model dedykowany jest między innymi aranżacjom nowoczesnym, rustykalnym, skandynawskim, japandi, oraz eklektycznym.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Extra |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Dąb Canela |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Prawa |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A857958808 |
| Waga brutto: | 11.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Roca Extra 40x80x21,6 cm dąb canela a857958808 to mebel łazienkowy drewnopodobny, który stanowi idealny kompromis pomiędzy minimalistyczną formą a przytulną kolorystyką. Powyższa szafka łazienkowa w ciepłym odcieniu brązu prezentuje wzór usłojenia charakterystyczny dla naturalnej struktury dębu. Kolekcja wykonana z płyty laminowanej posiada gładką powierzchnię, która jest niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości, a ponadto trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne wynikające z codziennego użytkowania mebla. Produkt z pojedynczymi drzwiami uchylnymi otwiera się poprzez dociśnięcie frontu do korpusu, służąc codziennej wygodzie użytkowania. Model dedykowany jest między innymi aranżacjom nowoczesnym, rustykalnym, skandynawskim, japandi, oraz eklektycznym.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Extra |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Dąb Canela |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Prawa |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A857958808 |
| Waga brutto: | 11.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca roca extra 40x80x21,6 cm dąb canela a857958808
Nr kat. 100570379
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



