szafka łazienkowa wisząca otwarta comad cremona 20 cm dąb cremona 83-20-80
Nr kat. 100608993
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca otwarta Comad Cremona 20 cm dąb Cremona 83-20-80 to model o otwartej konstrukcji, który wyposażony został w trzy półki. Prezentowany mebel łazienkowy utrzymany jest w naturalnym, ciepłym i przytulnym odcieniu, który wzbogaca wzór usłojenia, perfekcyjnie odwzorowując rzeczywistą strukturę dębu Cremona. Funkcjonalna szafka łazienkowa przeznaczona do montażu wiszącego powstała z płyty laminowanej. Łatwość utrzymania czystej powierzchni, a także trwałość płyty, jej odporność na wilgoć i czynniki mechaniczne sprawia, że produkt nawet po latach użytkowania zachowuje znakomity wygląd. Wymiary szafki łazienkowe Comad wynoszą 20 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 25 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Dalia |
| Dekor: | Dąb Cremona |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 83-20-80 |
| Waga brutto: | 8.600 kg |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca otwarta Comad Cremona 20 cm dąb Cremona 83-20-80 to model o otwartej konstrukcji, który wyposażony został w trzy półki. Prezentowany mebel łazienkowy utrzymany jest w naturalnym, ciepłym i przytulnym odcieniu, który wzbogaca wzór usłojenia, perfekcyjnie odwzorowując rzeczywistą strukturę dębu Cremona. Funkcjonalna szafka łazienkowa przeznaczona do montażu wiszącego powstała z płyty laminowanej. Łatwość utrzymania czystej powierzchni, a także trwałość płyty, jej odporność na wilgoć i czynniki mechaniczne sprawia, że produkt nawet po latach użytkowania zachowuje znakomity wygląd. Wymiary szafki łazienkowe Comad wynoszą 20 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 25 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Dalia |
| Dekor: | Dąb Cremona |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 83-20-80 |
| Waga brutto: | 8.600 kg |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca otwarta comad cremona 20 cm dąb cremona 83-20-80
Nr kat. 100608993
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







