szafka łazienkowa wisząca defra novelty 50 cm biały połysk 207-a-05004
Nr kat. 100489782



opis produktu
Szafka wisząca NOVELTY 50X71 BIA 207-A-05004 to propozycja, która przypadnie do gustu miłośnikom prostej formy oraz ponadczasowej kolorystyki. Prezentowany mebel łazienkowy biały wniesie do wnętrza wizualną lekkość oraz optyczne rozświetlenie, które zapewnia połyskujące wykończenie powierzchni. Dzięki czarnym, minimalistycznym i matowym uchwytom, szafka wisząca zyskuje estetyczny kontrast. Model z podwójnymi drzwiami uchylnymi mierzy 50 cm szerokości, 71 cm wysokości oraz 22 cm głębokości. Meble łazienkowe Nas powstały z niezawodnej płyty laminowanej, która jest odporna na uszkodzenia, jak również łatwa w utrzymaniu czystości. Szafka wisząca gwarantuje pojemną przestrzeń wewnętrzną, zapewniając dodatkowe miejsce do przechowywania akcesoriów łazienkowych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | novelty |
| Szafka do zabudowy WC: | Tak |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 71 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Czarny Mat |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | 207-A-05004 |
| Waga brutto: | 7.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEFTRANS sp. z o.o. Deftrans sp.z.o.o SULMIERZYCKA 73 56-300 MILICZ WSZEWILKI POLSKA biuro@deftrans.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Szafka wisząca NOVELTY 50X71 BIA 207-A-05004 to propozycja, która przypadnie do gustu miłośnikom prostej formy oraz ponadczasowej kolorystyki. Prezentowany mebel łazienkowy biały wniesie do wnętrza wizualną lekkość oraz optyczne rozświetlenie, które zapewnia połyskujące wykończenie powierzchni. Dzięki czarnym, minimalistycznym i matowym uchwytom, szafka wisząca zyskuje estetyczny kontrast. Model z podwójnymi drzwiami uchylnymi mierzy 50 cm szerokości, 71 cm wysokości oraz 22 cm głębokości. Meble łazienkowe Nas powstały z niezawodnej płyty laminowanej, która jest odporna na uszkodzenia, jak również łatwa w utrzymaniu czystości. Szafka wisząca gwarantuje pojemną przestrzeń wewnętrzną, zapewniając dodatkowe miejsce do przechowywania akcesoriów łazienkowych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | novelty |
| Szafka do zabudowy WC: | Tak |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 71 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Czarny Mat |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | 207-A-05004 |
| Waga brutto: | 7.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEFTRANS sp. z o.o. Deftrans sp.z.o.o SULMIERZYCKA 73 56-300 MILICZ WSZEWILKI POLSKA biuro@deftrans.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca defra novelty 50 cm biały połysk 207-a-05004
Nr kat. 100489782
Cena katalogowa: 507,99 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 507,99 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Szafka wisząca NOVELTY 50X71 BIA 207-A-05004 to propozycja, która przypadnie do gustu miłośnikom prostej formy oraz ponadczasowej kolorystyki. Prezentowany mebel łazienkowy biały wniesie do wnętrza wizualną lekkość oraz optyczne rozświetlenie, które zapewnia połyskujące wykończenie powierzchni. Dzięki czarnym, minimalistycznym i matowym uchwytom, szafka wisząca zyskuje estetyczny kontrast. Model z podwójnymi drzwiami uchylnymi mierzy 50 cm szerokości, 71 cm wysokości oraz 22 cm głębokości. Meble łazienkowe Nas powstały z niezawodnej płyty laminowanej, która jest odporna na uszkodzenia, jak również łatwa w utrzymaniu czystości. Szafka wisząca gwarantuje pojemną przestrzeń wewnętrzną, zapewniając dodatkowe miejsce do przechowywania akcesoriów łazienkowych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | novelty |
| Szafka do zabudowy WC: | Tak |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 71 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Czarny Mat |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | 207-A-05004 |
| Waga brutto: | 7.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEFTRANS sp. z o.o. Deftrans sp.z.o.o SULMIERZYCKA 73 56-300 MILICZ WSZEWILKI POLSKA biuro@deftrans.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


